30 Mayıs 2023

Hilal Altınbilek Kimdir ?

Angelina Jolie’ye Benzeyen Ünlü Kimdir, Hilal Altınbilek’in Hayatı, Hilal Altınbilek’in Göz Rengi Nedir, Hilal Altınbilek’in Saç Rengi Nedir, Hilal Altınbilek’in Yaşı, Hilal Altınbilek’in Burnu Estetik Mi, Hilal Altınbilek’in Boyu, Hilal Altınbilek’in Biyografisi, Hilal Altınbilek’in Oynadığı Filmler, Hilal Altınbilek’in Oynadığı Diziler, Hilal Altınbilek’in Doğum Tarihi, Hilal Altınbilek’in Memleketi, Hilal Altınbilek’in Tiyatro Hayatı, Hilal Altınbilek’in Angelina Jolie Benzerliği, Hilal Altınbilek Hakkında.

Hilal Altınbilek 21 Ocak 1991 yılında İzmir’de doğdu. Daha küçük yaşlardan itibaren oyunculukla ilgilinen Hilal Altınbilek, ilkokulda iken çeşitli tiyatrolarda oynadı.

Hilal Altınbilek 2009 ve 2010 yıllarında oyunculuk eğitimi aldı.

Dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie ile benzerliği ile dikkat çeken Hilal Altınbilek Derin Sular adlı televizyon dizisinde İrem karakterini, ayrıca başrollerinde Ece Uslu, Mesut Akusta, Özcan Deniz, Yavuz Bingöl ve Şerif Sezer gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Karagül adlı televizyon dizisinde de Özlem Şanverdi karakterini canlandırdı.

Hilal Altınbilek’in boyu 168 cm’dir.Hilal Altınbilek’in kilosu 50 kg’dır. Hilal’in göz rengi yeşil ve saç rengide kumraldır.Hilal Altınbilek

Angelina Jolie’ye olan benzerliği ile dikkat çeken Hilal Altınbilek’in burnunun estetik mi estekik değil mi yönündeki haberler medya da geniş yer bulmuştu.

Hilal Altınbilek’in Filmleri Dizileri
Derin Sular
Karagül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.