2 Haziran 2023

İçimdeki-Ece Ergönenç

Ece Ergönenç’in İlk Kitabı; İçimdeki

Maia Ece Ergönenç’in 2019 yılında Destek Yayınları etiketi ile yayımlanan İçimdeki adlı kitabı 408 sayfadan oluşmaktadır.

Nefes, hızla dönüşmekteydi. Taşıdığı genler, onu gerçekle acımasızca yüzleştirirken bugüne kadar inandığı tüm gerçekler yıkılıyordu. Nefes yeniden doğuşunun şafağında, en büyük karanlığını yaşıyordu…

Ezberlerle zihnini yöneten bir insan kopyasının, gerçek bir yaşam yaratma şansı var mıydı? Sorgulamadan var olmanın bedelini, kendini unutarak mı ödüyordu insan?

Ve insan, kendi yüceliğini idrak etmedikçe gerçek bir yaşam yaratamayacaktı.

Evrim… Her varlık mutlak potansiyeline doğru evrilirken bu aslında değişimden öte düzeltmedir. Dışarıdan tahmin edilemeyen bu mutasyonun alacağı son hal, varlık içinde tam krokisiyle kayıtlıdır. İnsanın evriminin düzlemi öngörülemese de DNA’sına kayıtlı olan öz program ile ulaşacağı mutlak potansiyeli tanrısallıktır. Çünkü insan bunun için kodlanmıştır.

En büyük değişim de bir engelle karşılaştığı anda yaşanmaya başlar. Bunlar da korkularıdır. Ve insan, zihin hapishanesinden çıkmaya cesaret ederse, içinde kayıtlı bulunan güce ulaşacaktır.

Soluksuz okuyacağınız bu roman, büyük bir dönüşümün hikâyesidir…

Siz de dönüşüme hazır mısınız?

Ece Ergönenç içimdeki

Ece Ergönenç’in İçimdeki Kitabının Künyesi

Kitabın Adı: İçimdeki

Kitabın Yazarı: Ece Ergönenç

Yayın Evi: Destek Yayınları

Kitabın Türü: Roman

Sayfa Sayısı: 408

İlk Baskı Yılı: 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.