1 Haziran 2023

Instagram Mesaj Nasıl Gönderilir ?

Instagram Mesajlaşma Nasıl Olur, Instagram Mesaj Gönderme Resimli Anlatım, Instagram Mesajlaşma Nasıl Yollanır, Instagram Mesaj Gönderme, Instagram DM Nedir, instagramdan Nasıl Mesaj Gönderebilirim. mesaj nasıl gönderilir, instagram mesajlaşma, instagram mesaj windows phone, Cep Telefonundan Instagram Mesaj Gönderme, Instagram mesaj silme nasıl olur, instagram mesaj programı nedir, instagram Direct Mesaj Nedir, instagram messenger, direkt mesaj instagram,instagram mesaj atma,instagram direct mesaj nasıl olur. Tüm bu sorularınızın cevabı bilgebilir.com’da.instagram

Öncelikle Instagram’ı kısaca tanıyalım. Kısaca Instagram Nedir?
Kullanıcıların fotoğrafları yayınlandığı sosyal paylaşım sitesi Instagram, bir nevi ücretsiz fotoğraf paylaşma sitesidir. Fotoğrafları instagrama sadece mobil telefonlar üzerinden programsız yüklenebilir. Bilgisayardan instagrama resim yüklemek için fotoğraf gerekir. Kısaca instagramı tanıdıktan sonra şimdi asıl konumuza gelelim. Instagramdan mesaj nasıl atılır. Instagramdan başka birine nasıl mesaj atabilirsiniz.

Instagram üzerinden mesaj iPhone ve Android telefonlardan üzerinde yapılabilmektedir. Instagram hesabınızı açtığınız zaman. Sağ altta köşeye bulunan anasayfa imgesine ( Ev Şeklindeki Resim ) tıkladığımızda. Instagram’da anasayfa geldikten sonra sağ üst köşe de kutu şeklinde bir işaret göreceğiz. Kutu şeklindeki işarete tıkladıktan sonra. Göndermek istediğimiz resmi yükleyip oradan dan göndermek istediğimiz kişileri seçiyoruz. Alıcılarını yani göndermek istediğimiz kişileri seçtikten sonra da en alttaki göndere baktığımız zaman instagramdan mesaj göndermiş oluyoruz.

Instagram’da bize mesaj geldiğinde Instagram Anasayfa’da bulunan Kutu Şeklindeki ibarede yer alan uyarıdan anlarız.instagram mesaj

Instagram’da mesaj silme de birçok akıllı telefonda olduğu gibi mesaj üzerinde elimizle sola doğru sürükleme yaptığımızda sil işareti çıkar ve sil işaretine tıklamamızla mesajı silmiş oluruz.

Instagram Üzerinden Mesaj Göndermeyi daha iyi anlamız için resimli anlatımlara bakınız. Sayfamızda bulunan resimler instagramdan nasıl mesaj gönderiliri 4 aşamada anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.