7 Haziran 2023

Kaptan Gürman Kimdir ?

Diriliş Ertuğrul Dizisindeki Geyikli Kimdir, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu Dizisindeki Aynalı Kimdir, Diriliş Ertuğrul Dizisindeki Geyikli Karakterini Kim Canlandırıyor, Kaptan Gürman’ın Rol Aldığı Diziler Filmler, Kaptan Gürman’ın Tiyatro Oyuncuları, Diriliş Ertuğrul Dizisindeki Geyikli’nin Gerçek İsmi Nedir, Kaptan Gürman’ın Hayat Hikayesi, Kaptan Gürman Hakkında Kısa Bilgi.

Kaptan Gürman’ı Türkiye Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizisinde Aynalı karakteri ile tanıdı. Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizisinde Aynalı rolü ile büyük beğeni toplayan Kaptan Gürman bir anda Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizisinin sevilen karakterleri arasında yer aldı.

Kaptan Gürman, Üsküdar Halk Eğitim Merkezi eğitim almıştır.

Kaptan Gürman, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizisinden sonra Diriliş Ertuğrul dizisinin ikinci sezonunda Dodurga Obası’nın meczup gezgini olan Geyikli karakteri ile karşımıza çıktı.

Kaptan Gürman’ın Diriliş Ertuğrul dizisindeki Geyikli karakteri ormanda yaşayan bir meczup gezgindir. Ormanda yaşayarak doğanın bütün inceliklerini öğrenmiş ve hayatını bu şekilde sürdürmektedir.

Kaptan Gürman’ın Rol Aldığı Diziler
Yunus Emre Aşkın Yolculuğu
Diriliş Ertuğrul 2. Sezon

Kaptan Gürman’ın Rol Aldığı Tiyatro Oyuncuları
Palyaço Kuki
Kadıncıklargeyikli
Sevgi Ormanı
Bremen Mızıkacıları
Ah Şu Gençler
Orda Kimse Var Mı
İstanbul Paris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.