2 Haziran 2023

Kendall Jenner Kimdir ?

Kendall Jenner’in Hayatı, Kim Kardashian’ın Kız Kardeşi Kendall Jenner Kimdir, Kendall Jenner’in Instagram Fotoğrafı, Instagram’da En Çok Beğenilen Fotoğraflar, Kendall Jenner’in Instagram Hesabı Nedir, Kendall Jenner’in yaşı, Kendall Jenner’in Ülkesi, Kendall Jenner Kim Kardashian’ın Neyi Oluyor, Kendall Jenner’in Biyografisi.

Tam adı Kendall Nicole Jenner olan Kendall Jenner 3 Kasım 1995 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri Kaliforniya eyaletine bağlı olan Los Angeles şehrinde doğdu.

Kim Kardashian‘ın üvey kardeşi olması neden ile bir hayli popüler olan Kendall Jenner, Bruce Jenner ve Kris Jenner’ın kızıdır.

Bayan Kris Jenner, hem Kim Kardashian’ın hem de Kendall Jenner’in annesidir. Bruce Jenner ise Kim Kardashian‘ın üvey babası olup Kendall Jenner’in öz babasıdır.

Kendall Jenner ilk olarak kız kardeşi Kylie ile Paper Magazine dergisinin ‘Güzel İnsanlar’ başlığı altında yer almıştır. Kendall Jenner henüz 14 yaşında iken Wilhelmina modellik ajansında modellik yapmıştır.

Kendall Jenner , OK! dergisi ile fotoğraf çekimleri yapmış ve 2011 yılında kız kardeşi Kylie ile birlikte Seventeen dergisi tarafından Stil Elçileri olarak seçilmişlerdir.

Kendall Jenner’in boyu 179 cm’dir.

Kendall Jenner daha sonra 2012 yılında ise Teen Vogue dergisine kapak olmuştur.

Entertainment Television yani Eğlence Televizyonu kısaca E! adlı televizyon kanalında yayınlanan Keeping Up with the Kardashians aile reality şovlarında rol almaktadır.Kendall Jenner

Magazin dünyasında kardeşi Kim Kardashian kadar olmasa da oldukça popüler biridir. Ayrıca popülerliği de gün geçtikçe artmaktadır.

Özelikle Instagram hesabında paylaştığı fotoğraflar milyonlarca beğeni almaktadır.

Resmi Instagram hesabı @kendalljenner adresinde yayınlandığı çıplak halde bir atın üzerine uzandığı siyah beyaz fotoğrafı 1 milyondan fazla beğeni almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.