7 Haziran 2023

Kim Kardashian Kimdir ?

Kim Kardashian’ın Hayatı, Kim Kardashian’ın Boyu, Kim Kardashian’ın Kilosu, Kim Kardashian’ın Kızının İsmi Nedir, Kim Kardashian’ın Bebeğinin Adı Nedir, Kim Kardashian’ın Kaç Çocuğu Vardır, Kim Kardashian’ın Yaşı, Kim Kardashian’ın Evlilikleri, Kim Kardashian’ın Biyografisi, Kim Kardashian’ın Eşi Kimdir, Kim Kardashian’ın Resimleri, Kim Kardashian’ın Fotoğrafları, Kim Kardashian’ın Evli Midir, Kim Kardashian’ın Oynadığı Filmler, Kim Kardashian’ın Oynadığı Diziler, Kim Kardashian’ın Programları, Kim Kardashian Aslen Ermeni Midir, Kim Kardashian Hakkında.

Kim Kardashian 21 Ekim 1980 yılında Amerika’nın Kaliforniya Eyaleti’ne bağlı Los Angeles şehrinde doğdu.

Babası Ermeni olan Amerikalı yıldız Kim Kardashian’ın annesi Hollandalı’dır. Kim Kardashian’ın 9 kardeşi vardır. Dokuz kardeşinden iki kız kardeşi ile bir erkek kardeşi öz kardeşidir.

Kim Kardashian ilk evliliğini Damon Thomas ile yaptı. Damon Thomas ile 2000 yılında evlenen Kim Kardashian’ın bu evliliği 2004 yılında son buldu. 2011 yılında ise ikinci evliliği Kris Humphries ile yapan Kim Kardashian’ın bu evliliği pek uzun sürmedi ve aynı yıl içinde boşandılar.

Kim Kardashian 2012 yılından beri Amerikalı rapçi Kanye West ile yaşamaktadır.

Kim Kardashian 15 Haziran 2013 günü Cedars-Sinai Medical Hastanesinde bir kız çocuğu ı dünyaya getirmiştir. Kanye West ve Kim Kardashian çifti kızlarına ‘North West’ adını vermişlerdir. Kim Kardashian kısa bir zaman önce Kanye West’ten 2. bebeğine hamile olduğunu açıklamıştır.

Kim Kardashian bebeğinin doğumunda sonra bir hayli kilo almıştır. Kim Kardashian hamile olmadan önceki kilosu ise 53 kilogramdır. Kim Kardashian’ın boyu ise 1,59 metredir.Kim Kardashian

Kim Kardashian’ın Filmleri Dizileri
2007 Keeping Up with the Kardashians ( Kardashianlara Ayak Uydurmak )
2008 Dancing with the Stars
2008 Acayip Bir Film
2009 CSI: NY
2009 Vadinin Melekleri
2009 How I Met Your Mother
2009 Beyond the BreakKim Kardashian resim
2011 Kourtney and Kim Take New York
2014 2 Broke Girls
2014 American Dad

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.