2 Haziran 2023

Kitap Çekilişi

Instagram’da Yapılan Kitap Çekilişlerinin Tanıtıldığı @kitapcekilisi Instagram Hesabı; Kitapseverlerin Kesinlikle Takip Etmesi Gereken Bir Hesap.

Sosyal medyada birçok kitap çekilişi yapılmakta özellikle instagramda yapılan kitap çekilişlerini nasıl bulabilirim, kitap çekilişine nasıl katılabilirim, bedava kitap nasıl kazanabilirim, kitap çekilişlerine nasıl katılabilirim diyorsanız @kitapcekilisi instagram hesabı tam size göre bir hesap.

Instagramda yapılan kitap çekilişlerini hesabında paylaşan @kitapcekilisi adlı instagram hesabı instagramın yeni fenomen olma yolundaki hesaplarından. Öyle ki gittikçe artan takipçi sayısı da bunu göstermektedir.

Kitap kurtları, bedava, ücretsiz kitap kazanmak isteyenler, instagramın yararlı hesaplarından @kitapcekilisi takip etmelisiniz. Instagramda birçok faydalı hesaplar mevcut @kitapcekilisi hesabı da böyle bir hesap. @kitapcekilisi hesabı tamamen kitap çekilişlerini yayınlayan ve yapılan kitap çekilişlerinin hangi instagram hesaplarında yapıldığı kitap çekilişlerinin son katılım tarihini, sonuç açıklanma tarihini yayınlamaktadır.

Kitap okumayı sevenler, kitap okumayı alışkanlık haline getirmek isteyenler ve hep paralı mı kitap alacağım birkaç tane de parasız kitap kazanayım diyenler şansınızı internetteki  kitap çekilişlerinde deneyebilirsiniz.

@kitapcekilisi hesabının ayrıca Facebook hesabında da instagram da yapılan kitap çekilişleri paylaşılmaktadır.

Çekiliş yapan sponsorlu veya sponsorsuz birçok instagram hesabının çekilişleri @kitapcekilisi hesabında yayınlanmakta. Çekiliş süresi bitmiş paylaşımlar kaldırılmakta ve devamlı olarak güncellenmektedir.

Güncel çekilişleri duyuran @kitapcekilisi adlı instagram hesabı sayesinde birçok kişi instagramdaki güncel çekilişleri takip etmektedir.

Instagramdaki Kitap Çekilişlerine Nasıl Katılabilirim?

Instagram hesabı olan herkes instagram yapılan kitap çekilişlerine kitap çekilişi yapılan hesapları bulup kitap çekilişi yapılan hesaplardaki yayınlanan resimlerinin altındaki çekiliş şartlarını yerine getirerek çekilişe katılma hakkı kazanabilir. Her çekiliş yapan hesap tabi ki farklı şartlar sunmaktadır. Burada dikkatli olunması gereken nokta çekilişleri devamlı iptal olan, sırf çekiliş adı altında takipçi toplamaya çalışan ve sonradan katılım sayısı çok az oldu iptal ediyoruz denilen hesaplarda, ayrıca çekiliş sonucunda çekiliş kazandığınız diyerek farklı bilgiler isteyen hesaplardan uzak durmanız. Farklı bilgiler derken çekilişi kazandı iseniz doğal olarak sizden kitabın gönderileceği isim ve adres bilgileri istenmeli bunun dışındaki bilgiler özellikle ne amaçla açıldığı belli olmayan instagram hesapları tarafından kullanılabilir.

@kitapcekilisi hesabı instagramdaki kitap çekilişlerini yayınlanmaktadır. Çekiliş yapılan hesaplar ile ilgili herhangi bir bağı yoktur. @kitapcekilisihesabında çekilişi duyurulan kitap çekilişine katılmak tamamen sizin özgür iradenize bağlıdır. Çekiliş yapılan hesapla yaşanacak olan sıkıntıdan @kitapcekilisi hesabı sorumlu değildir. Çünkü @kitapcekilisi hesabı sadece instagramda yapılan kitap çekilişlerini yayınlanmaktadır. Bu hizmet ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Instagramda kitap çekiliş yapıp sonradan iptal eden veya ne amaçla kitap çekilişi yapıldığı belli olmayan hesapları @kitapcekilisi hesabına mesaj yoluyla bildirebilirsiniz. Böylece @kitapcekilisi adlı instagram hesabına tamamen dürüst, güvenli hesapların çekilişlerini yayınlanma yolunda yardımcı olabilirsiniz.

@kitapcekilisi Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/kitapcekilisi/

@kitapcekilisi Facebook Hesabı: https://www.facebook.com/Kitap-%C3%87ekili%C5%9Fi-1217086374970539/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.