8 Ağustos 2020

Kördüğüm Dizisi

Fox’un Yeni Dizisi Kördüğüm Yeni Bölümünü İzleyenler Fox’un Yeni Dizisini Beğendi.

Yönetmenliğini Gökçen Usta ve Deniz Yorulmazer’in yaptığı senaristliğini ise Yiğit Okan, Sedef Bayburtluğlu ve Yasemin Kırbaş’ın yaptığı Fox’un yeni dizisi Kördüğüm başladı.

Kördüğüm adlı dizi 7 Ocak 2015 Perşembe günü saat 20.00’de yayınlanan ilk bölümü ile izleyicilerle buluştu. Kördüğüm dizisinin ilk bölümü yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı.

Kördüğüm Hangi Gün Ne Zaman Saat Kaçta Hangi Kanalda

Kördüğüm dizisi her Perşembe günü saat 20.00’de Fox’ta yayınlanacak.

Kördüğüm Dizisinin Oyuncuları: İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Alican Yücesoy, Naz Elmas, Ayda Aksel, Ege Aydan, Tülay Günal, Ferit Aktuğ, Gözde Çığacı, Sabriye Kara, Ali Tutal, Rojda Demirer

Kördüğüm Dizisinin Karakterleri: Ali Nejat Karasu karakterini İbrahim Çelikkol, Naz Özer karakterini Belçim Bilgin, Umut Özer karakterini Alican Yücesoy, Didem karakterini Naz Elmas, Ayşen İşleyen karakterini Ayda Aksel, Ayhan karakterini Ege Aydan, Feyza Karasu karakterini Tülay Günal, Genco karakterini Ferit Aktuğ, Gökçe karakterini Gözde Çığacı, kordugumCahide karakterini Sabriye Kara, Hasan karakterini Ali Tutal, Neslihan karakterini Rojda Demirer canlandırmaktadır.

Kördüğüm Dizisinin Konusu: Ali Nejat güçlü ve gözü kara bir iş adamıdır. Naz ise idealist bir doktor. Naz ile Ali Nejat’ın kesişen hayatları ile yenir bir dönem başlar. Koşulların değiştirdiği iki erkek ve bir kadının çevresinde gerçekleşen, modern zamanlarda bir metropolün kalbine inen aşk ve dönüşüm hikayesi.

One Comment

  1. Ayşe Reply

    Çok güzel bir dizi. Kördüğüm dizisinin reytingleri nedir merak ediyorum ama bence reyting oranları çok yüksek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.