2 Haziran 2023

Louise L. Hay Kimdir ?

Louise L. Hay’ın Kitapları, Louise L. Hay’ın Hayatı, Louise L. Hay’ın Resimleri, Louise Hay’ın Romanları, Louise Hay’ın Fotoğrafları, Louise Hay’ın En Ünlü Romanları, Louise Hay’ın Yaşı, Louise Hay’ın Hayat Hikayesi, Louise Hay Hakkında.

Louise L. Hay 8 Ekim 1926 yılında Amerika’nın Los Angeles şehrinde doğdu.

Louise L. Hay çocukluğu döneminde birçok olayla karşılaşması ve kendisinin bunun üstesinden gelmesi ile kendini kişisel gelişim konularına vermiştir. İnsanlara zorluklarla nasıl başa çıkacağını gerek seminerlerle gerek yazdığı kitaplarla anlatmaya çalışmıştır. Yakalandığı kanser hastalığını da yenen Louise L. Hay kişisel gelişimin ikonlarından sayılır.

Louise Hay kişisel gelişim dünyasının en önemli isimlerinden biridir. Kitapları 50 milyon gibi satış adedine ulaşmış yazar Louise Hay’ın birçok kitabı farkı dillere çevrilmiştir.

Louise Hay’ın en meşhur kitabı ‘’You Can Heal Your Life’’ Türkçeye Altın Kitaplar Yayınevi tarafından ”Düşünce Gücüyle Tedavi” ismiyle yayınlanmıştır.Louise Hay

Louise Hay’ın Kitapları: Her Gün Yeni Bir Hayat, Düşüncenin İyileştirici Gücü, Pozitif Düşünce Gücüyle Mutlu Yaşamın Sırları, Pozitif Gücün Büyüsü, Düşünce Gücüyle Tedavi, Tüm Hastalıkların Zihinsel Nedenleri ve İyileşmenizi Sağlayacak Düşünce Modelleri, Yaşam Boyu Mutluluk, Güzel Yaşamın Sırları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.