1 Haziran 2023

Mehmet Polat Kimdir ?

Mehmet Polat’ın Hayatı, Diriliş Ertuğrul Dizisi Gümüştekin Kimdir, Diriliş Ertuğrul Dizisi Gümüştekin Karakterini Kim Oynuyor Canlandırıyor, Kurtlar Vadisi Dizisi Cerrahpaşalı Metin Kimdir, Mehmet Polat’ın Oynadığı Diziler ve Filmler, Mehmet Polat’ın Yaşı, Mehmet Polat’ın Memleketi, Mehmet Polat’ın Biyografisi, Mehmet Polat’ın Resimleri, Mehmet Polat Hakkında.

Mehmet Polat’ı özellikle Kurtlar Vadisi hayranları yakından tanır. Unutanlar için kısa bir hatırlatma yaptığından sonra Mehmet Polat kimdir ondan bahsedeceğiz.

Kurtlar Vadisi dizisinde özellikle Polat Alemdar’ın Kafa Kesme sahnesi Kurtlar Vadisi dizisinin unutulmazları arasındadır. Polat Alemdar, Kurtlar Vadisi dizisinde Mehmet Polat’ın canlandırdığı Cerrahpaşalı Metin’in kafasını kesmişti.Mehmet Polat resim

Kurtlar Vadisi dizisinden Cerrahpaşalılardan Cerrahpaşalı Metin karakteri ile Türkiye’nin yakından tanıdığı bir isim olan Cerrahpaşalı Metin, Türkiye’nin yeni gözde dizisi Diriliş Ertuğrul dizisinin 2. Sezonda yer alarak adından yine söz ettireceğe benziyor.

Mehmet Polat’ı kimdir hatırlattıktan sonra Mehmet Polat’ı hayatı ile ilgili kısa bilgiler verelim.

Mehmet Polat’ı 14.01.1970 tarihinde Diyarbakır’da doğdu. Mehmet Polat’ı 1982 yılında Konservatuar’dan mezun olan Mehmet Polat’ı oyunculuk kariyerine 1997 yılındaki Böyle mi Olacaktı dizi ile başladı.

Türkiye’nin en uzun soluklu Türk dizilerinden olan Kurtlar Vadisi dizisinde Cerrahpaşalı Metin karakteri ile tanıdığımız Mehmet Polat, Kurtlar Vadisi dizisindeki canlandırdığı bu karakter ile oyunculuğu büyük beğeni toplamıştı.

Kurtlar Vadisi dizisinden sonra şimdi de Türkiye’nin en popüler dizilerinden biri olan Diriliş Ertuğrul dizisinin 2. sezonunda Gümüştekin karakteri ile karşımıza çıkıyor.

Mehmet Polat, Gümüştekin karakteri ile Diriliş Ertuğrul dizisinin 2. Sezonun 36. Bölüm ile Diriliş Ertuğrul dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Mehmet Polat’ın Dizileri ve Filmleri:

Diriliş Ertuğrul 2. Sezon

Benim İçin Üzülme

Anneler ile Kızları

Geniş Aile 2. Sezon ve 3. Sezon

Newyork’ta Beş Minare

Sakarya Fırat 1. Sezon ve 2. Sezon

Yahşi Batı – 2009 (Sinema Filmi)

Doludizgin Yıllar 1. Sezon ve 2. Sezon

Rüzgar

Binbir Gece 1. Sezon

Acı Hayat 1. Sezon ve 2. Sezon

Beşinci Boyut

Eylül

Kapıları Açmak

Ömer Seyfettin: Çanakkale’den Sonra

Cennet Mahallesi

Gizli Dünyalar

Uy Başuma Gelenler

Hayat Bilgisi

Kurtlar Vadisi 1. Sezon ve 2. Sezon

Melek

Şıh Senem

Abdülhamit Düşerken

HititlerMehmet Polat

Sırlar Dünyası/Sır Kapısı

Yarım Elma

Tatlı Hayat

Dadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.