25 Eylül 2020

Melisa Şahin Kimdir?

Melisa Şahin Kim, Melisa Şahin’in Hayatı, Melisa Şahin’in Biyografisi hakkında bilgiler bilgebilir.com’da.

Show TV ekranlarında hafta içi her gün saat 16.00’da yayınlanan Bu Tarz Benim adlı yarışma programına katılanlar bir diğer isim de Melisa Şahin’dir.

Melisa Şahin’i biraz tanıyalım. Kimdir Melisa Şahin?
Melisa Şahin 1989 İstanbul’da doğdu. Melisa Şahin boyu 1.78 metre, kilosu ise 55 kilogramdır.

Melisa Şahin mankenlik ve sunuculuk yapmaktadır. Güzel yarışmacı Melisa Şahin alışveriş yapmayı çok seven biri her ay mutlaka 10 bin Türk lirasını alışverişe ayırırmış.

Ayrıca hayvan sever biri olan Melisa Şahin yarışmayı kazandığı takdirde sokak hayvanlarına yardımcı olacağını belirtmiştir. Yarışmacının hobileri arasında binicilik sporu vardır. Melisa Şahin birkaç dil bilmekte, Melisa Şahin’in bildiği diller: İngilizce, Korece ve İtalyanca.bu tarz benim Melisa Sahin kimdir

Güzel manken Melisa Şahin Model Of Turkey üçüncüsüdür. Kanal T ekranlarında Melisa ve Moda adlı programının sunuculuğunu yapmıştır. 30 Kasım 2014 tarihinde 2. sezonu başlayan Bu Tarz Benim adlı yarışmaya katılmıştır.

Melisa Şahin; ‘’24 yaşındayım. Mankenlik yapıyorum. İşletme mezunuyum. Yarışmaya katılmak istememin özel bir amacı var. Kış aylarında sokakta bir ordu sahipsiz hayvan var. Hem aç kalıyorlar hem üşüyorlar, hastalanıp ölüyorlar. Eğer yarışmayı kazanırsam bu parayla bir veteriner açmak, sokak hayvanlarını ücretsiz tedavi etmek istiyorum’’ diye belirtmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.