30 Mayıs 2023

Mememetali Kimdir ?

Twitter @mememetali Kimdir, Mememetali Kim, Mememetali’nin Hayatı, Twitter Mememetali’nin Hayatı, Twitter @mememetali Kimdir, Twitter Mememetali Paylaşımları, Twitter Mememetali Kimdir, Twitter Mememetali En Komik Paylaşımları, Twitter Mememetali Duygusal Paylaşımları, Twitter Mememetali Doğal Paylaşımları, Twitter Mememetali Fenomeni, Twitter Mememetali Sözleri bilgebilir.com adresinde.

Face’i olan melek, Yani çoçukları olmuş, Akıl oyunları, Zehirli öpücük, Kötü kalpli kişiler ile aşkın savaşması, Zengin çocuk ile melek yüzlü kötü kalpli kız, Mehmet’ten hikayesini beğenmeyenlere, Boş atış, Aile eğitimi, Mahalle baskısı, Duygulu kız, Kör eden aşk, Deniz kızı, Sevgilikle biten bi tanışma, Bıçakcı oğlandan hoşlanan kız, Ne olur sen de fazla üzülme paylaşımları bir anda Twitter fenomenleri arasında kendini bulan Mehmet Ali.

Twitter’da @mememetali kullanıcı adı ile paylaşımlar yapan Mehmet Ali tweetlerinde imla kurallarını hiçe saymakta sınır tanımayan biridir.

@mememetali 140 karakterin içine koskoca bir aşk hikayesini sırdıran biridir.mememetali kimdir

Türk filmlerini anımsatan Twitter paylaşımları ile geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır. @mememetali paylaşımlarında kullandığı farklı üslup ile tam bir Twitter fenomeni haline gelmiştir. Paylaşmış olduğu her bir tweeti binlerce retweet alan @mememetali, paylaşımlarında doğallık, romantizm ve duygusal içeriklere yer vermektedir.

Twitter’da komik paylaşımlar yapan @mememetali doğal, imla kurallarını umursamaz tweetleri oldukça popülerdir.

Duygusal, komik, romantik, doğal ve imla kurallarını umursamayan Twitter kullanıcısı @mememetali Mehmet Ali’nin en güzel Twitter paylaşımları, en güzel tweetleri:mememetali twitter sozleri

Fakir adam eve gelmiş çocukları demiş baba bize şokomella aldın mı kahvaltıda yeriz adam demiş hayır sonra gitmiş misafir odasında ağlamış..

+Napıyon? -Sevgilimin yanına gidiyorum. +Anladım güle güle sonra görüşürüz. -Hoşgeldin diyecektin galiba.. (Arkadaşlar sevgili olmuşlar)

+Kızımın peşini bırak sana 100 tl veriririm. -Akşam evde ekmek olmasa bile aşkımı satmam.. (Kızın babasının gözünden bi damla yaş düşer)mememetali twitter paylasimlari

Adam evlimiş çok zenginmiş hergün kahvaltıda sucuk yiyormuşlar sonra adam karısını aldatmış diye Allah belasını vermiş çok fakir olmuşlar..

Kızı yılan ısırmış çocuk hemen zehiri emmiş ama yanlışlıkla yutmuş yüzünden dolayı çocuk ölmüş kız demiş Allah’ım ne cesur bi erkekti.

Çocuk sevgilisine yemek ısmarlamış kız iskender yemiş sonra künefe yemiş çocuk bitek çay içmiş parası az diye çünkü fedakar bi kişimiş..mememetali twitter fenomeni kimdir

Çocuk kalpten kansermiş yolda bayılmış doktorlar demiş artık yaşamaz kız gizlice hastane odasna girmiş çocuğun ağzını öpmüş çocuk iyileşmiş

Çocuk kıza teklif etmiş kız demiş çıktığım var çocuk üzüntüden kanser olmuş kanserini tamir eden doktorda kızın çıktığıymış meğer.

Kıza dersin sevgilimi gördün mü kız der hayır görmedim sende dersin o zaman aynaya bak görürsün kızın hoşuna gider çıkarsınız.mememetali komik caps paylasimlari

Kıza yazsan slm kız der sen kimsin numaramı nerden aldın dersin meleklerden aldım onlar senin arkadaşınmış hoşuna gider kızın çıkarsınız.

Çocuk kızı aldatmış kız demiş inş ölene kadar kimseyle çıkamazsın çocuk faceden bürsürü kıza teklif etmiş ama kimse kabul etmemiş.

Kız yazmış napıyon çocuk demiş sahildeyim oturuyorum kız demiş bi tane denizkızı görsen beni bırakır mısın çocuk demiş seni anlatırım ona.mememetali instagram hesabi nedir

Çocuk bigün kıza evlenme teklifi etmiş kız demiş ben kanserim aşkım çocuk demiş bişey olmaz evlenmişler kızın kanseri bitmiş mutluluktan..

Çocukla kız yolda yürümüş yaşlı biri gelmiş demiş asla ayrılmayın kız demiş sen kimsin yaşlı kişi kaybolmuş birden meğer o bi melekmiş..

Çocuk kıza der sen benim aşkımsın kız der buna inanmıyorum çocuk der o zaman al bu bıçağı kalbimi kes kız bıçağı yere atar ve sarılırlar..mememetali facebook hesabi nedir

Çocuk: ben görmüyorum Kız: neoldu Çocuk: kör oldum ben Kız: cidi mi bu inş bende kör olurum Çocuk: aşkınla kör oldum. (Kızın gözyaşları akar)

Çocuk kızı kaçırmış kız ilk baş ondan nefret etmiş sonra çocuk odun kırıyormuş kız camdan onu görmüş demiş ne güçlü bi erkek aşık olmuş.

Kıza çiçek almak istedim bana dedi seni ayrılmak istiyorum bende kendime nike ayakkabı aldım umruma takmam böylelerini.mememetali en komik twitter paylasimlari

Çocuk kıza demiş sen bi hırsızsın kız sinirlenmiş demiş ne diyorsun sen saçmalama çocuk demiş benim kalbimi çaldın kızın hoşuna gitmiş.

Sevgililer ayrılmış ama kalpleri aynı atıyormuş kız kalp krizi geçirmiş diye çocukta geçirmiş doktorlar demiş Allah’ım ne büyük bi aşk bu.

Kız bayan arkadaşlara karı demesez sevinirim onlar kelebenk gibi narin insandır.

Çocuk: Facen var mı? Kız: Evet. Çocuk: Anladım şimdi. Kız: Neyi anladın? Çocuk:Demek meleklerinde facesi oluyormuş.mememetali en komik paylasimlari

Çocukla kız mağazaya gitmiş çocuk kafasına saçma bi şapka takmış gülmüşler tezgahtar onları görünce duygulanmış demiş ne kadar aşıklar.

Kız bayılmış çocuk kucaklamışki düşmesin kızın babası onları görmüş yanlış anlamış ikisini öldürmüş sonra gerçeği öğrenince intihar etmiş.

Kızı istemeye gelmişler kız kahveyi yanlışlıkla kayınbabasının üstüne dökmüş oda sinirlenmiş istememiş kızı çocuk üzülmüş kanser olmuş.mememetali duygusal dogal komik paylasim tweetleri

Çocukla kız kafede sarılmış bi kişi demiş bunlar ne ayıp yapıyor başka bi kişi demiş saçmalama onlar birbirini aşık sonra diğeri susmuş.

3 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.