1 Haziran 2023

Mısır’ın Tanrıları Filmi

Gods of Egypt Mısır’ın Tanrıları Filminin Fragmanını İzle, Mısır’ın Tanrıları Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek, Mısır’ın Tanrıları Filminin Oyuncuları, Mısır’ın Tanrıları Filminin Yönetmeni, Gods of Egypt 2016 Mısır’ın Tanrıları 2016 Filminin Karakterleri, Mısır’ın Tanrıları Filminin Konusu Nedir, Mısır’ın Tanrıları Filmi Hakkında.

26 Şubat 2016 tarihinde vizyona girecek olan özgün adı Gods of Egypt olan filmi Mısır’ın Tanrıları ilk fragmanı yayınlandı.

Kehanet, Karanlık Şehir, Ölümsüz Aşk, Ben Robot filmlerinin yönetmeni olan Avustralyalı yönetmen Alex Proyas’ın yönetmenliğini yaptığı Mısır’ın Tanrıları filminde Gerard Butler, Brenton Thwaites, Nikolaj Coster-Waldau, Courtney Eaton, Abbey Lee gibi ünlü oyuncular oynamakta.

Antik Mısır’ın inanç ve öğretilerini konu edinmesi sebebiyle mitoloji film meraklılarının merakla beklediği film, başarılı yönetmeni ve zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

Mısır’ın Tanrıları Filminin Konusu: Karanlık Mısır tanrısı Set, Mısır İmparatorluk tahtını devralmıştır. Ölümlü bir kahraman olan Bek, başka bir Mısır tanrısı olan Horus ile işbirliği yaparak aşkını ve dünyayı kurtarmak için Set’e karşı büyük bir maceraya atılır.

Mısır’ın Tanrıları Filminin Oyuncuları: Gerard Butler, Brenton Thwaites, Nikolaj Coster-Waldau, Courtney Eaton, Abbey Lee, Geoffrey Rush, Rufus Sewell, Elodie Yung, Chadwick Boseman

Orijinal adı Gods of Egypt olan filmi Mısır’ın Tanrıları filminde; Set karakterini Gerard Butler, Bek karakterini Brenton Thwaites, Horus karakterini Nikolaj Coster-Waldau, Zaya karakterini Courtney Eaton, Anat karakterini Abbey Lee, Ra karakterini Geoffrey Rush, Urshu karakterini Rufus Sewell, Hathor karakterini Elodie Yung ve Thoth karakterini Chadwick Boseman canlandırmaktadır.

Gods of Egypt Mısır’ın Tanrıları Filminin Fragmanını İzle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.