23 Eylül 2020

Nazlı Hamarat Kimdir ?

Tv 8 ekranlarında 2. sezonu yayınlanan Bu Tarz Benim yarışmacısının yarışmacılarından Nazlı Hamarat Kimdir? Nazlı Hamarat Kimle Evlidir? Nazlı Hamarat Kaç Doğumludur?, Bu Tarz Benim yarışmacısı Nazlı Hamarat’ı tanıyalım.

Nazlı Hamarat’ın Hayatı
Nazlı Hamarat, 1988 yılında Balıkesir’in Bandırma ilçesinde doğdu. Bandırma da bulunan Marmara Sineması’nın sahibi Zekai Hamarat’ın kızı olan Nazlı Hamarat, üniversite eğitimini İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon bölümünden mezun olarak tamamladı.

Şarkıcı ve besteci Nazlı Hamarat, 24 Saat albümünü 2011 yılında çıkardı. Nazlı Hamarat özellikle 24 saat parçası ile adından söz ettirmiştir. 24 Saat şarkısının klip yönetmenliğini ise reklam dünyasının ünlü ismi Alper Babayağmur üstlenmiştir.

Nazlı Hamarat 2011 yılında Tak adlı diğer albümünü çıkarmıştır.Nazli Hamarat Sasmaz Kimdir

Nazlı Hamarat, Kurtlar Vadisi dizisinin efsanevi oyuncusu Necati Şaşmaz’ın kardeşi Emir Cevdet Şaşmaz ile 2011 yılında evlenmiştir.

Nazlı Hamarat Şaşmaz, 2012 yılının Mayıs ayında Beyaz Tv ekranlarında daha önce Önder Bekensir‘in sunduğu Yıldızlar Kulübü adlı magazin programını sunmaya başladı.

Nazlı Hamarat Tv 8’de 30 Kasım 2014 tarihinde ikinci sezonu başlayan Bu Tarz Benim adlı yarışma programına katıldı.

Nazlı Hamarat ayrıca Türkiye’nin yeni Show Girl’ü olarak lanse ediliyor. Nazlı Hamarat sahnede sadece şarkı söylemek ile kalmıyor dünyaca ünlü Amerikalı oyuncu, şarkıcı, moda tasarımcısı, dansçı ve yapımcı ve sinema oyuncusu Jennifer Lopez gibi, Britney Spears gibi kendi ekibiyle show yapıyor. Profesyonel dans eden Hamarat çok uzun yıllar dans eğitimi almış ve bu eğitimini halen devam ettirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.