Etiket Arşivi: Bu Tarz Benim son bölüm

Nil Anka Kimdir ?

Bu Tarz Benim 2. sezon yarışmacılarından Nil Anka kimdir ? Bu Taz Benim Nil Anka’nın hayatı, Nil Anka hakkında bilinmeyenlerin tamamı bilgebilir.com’da Güzelliği ile dikkat çeken  yarışmada adından sıkça söz ettirecek gibi.  Nil Anka aynı zamanda fotomodellik ve şarkıcılık yapıyor. Nil Anka akrep burcu. Anka’nın çocukluğu annesi ile sürekli yurt dışı seyahatlerinde geçti. Bu süre de, Almanya, Dubai, Amerika olmak ... Devamını Oku »

Buse Akbaşak Kimdir ?

Bu Tarz Benim’in yeni sezon yarışmacılarından biri de Buse Akbaşak. Buse Akbaşak, 1996 İstanbul doğumlu. Farklı giyim tarzı olduğunu söyleyen yarışmacı kendisini Türkiye’nin Lady Gagası olarak tanımlıyor. Bu Akbaşak yarışmayı kazandığı takdirde hayali olan kendi tasarımlarını hazırlayıp satacağı bir butik açmayı planlıyor Devamını Oku »

Duygu Harman Kimdir?

Duygu Harman, Show TV’de hafta içi her gün saat 16.00’da yayınlanan Bu Tarz Benim adlı yarışma programına katılarak tüm Türkiye tarafından tanınan bir isim oldu. Bu Tarz Benim adlı yarışma programının yarışmacılarından Duygu Harman’ın yaşı, boyu, kilosu nedir? Nerelidir, Ne işle yapar? Kısaca Bu Tarz Benim yarışmacılarından Duygu Harman’ın tanıyalım. Duygu Harman’ın 1991 yılında Tekirdağ’da doğdu. 1,67 metre boyunda ve ... Devamını Oku »

Melisa Şahin Kimdir?

Melisa Şahin Kim, Melisa Şahin’in Hayatı, Melisa Şahin’in Biyografisi hakkında bilgiler bilgebilir.com’da. Show TV ekranlarında hafta içi her gün saat 16.00’da yayınlanan Bu Tarz Benim adlı yarışma programına katılanlar bir diğer isim de Melisa Şahin’dir. Melisa Şahin’i biraz tanıyalım. Kimdir Melisa Şahin? Melisa Şahin 1989 İstanbul’da doğdu. Melisa Şahin boyu 1.78 metre, kilosu ise 55 kilogramdır. Melisa Şahin mankenlik ve sunuculuk yapmaktadır. ... Devamını Oku »