Etiket Arşivi: Bu Tarz Benim Tv 8

Nil Anka Kimdir ?

Bu Tarz Benim 2. sezon yarışmacılarından Nil Anka kimdir ? Bu Taz Benim Nil Anka’nın hayatı, Nil Anka hakkında bilinmeyenlerin tamamı bilgebilir.com’da Güzelliği ile dikkat çeken  yarışmada adından sıkça söz ettirecek gibi.  Nil Anka aynı zamanda fotomodellik ve şarkıcılık yapıyor. Nil Anka akrep burcu. Anka’nın çocukluğu annesi ile sürekli yurt dışı seyahatlerinde geçti. Bu süre de, Almanya, Dubai, Amerika olmak ... Devamını Oku »

Buse Akbaşak Kimdir ?

Bu Tarz Benim’in yeni sezon yarışmacılarından biri de Buse Akbaşak. Buse Akbaşak, 1996 İstanbul doğumlu. Farklı giyim tarzı olduğunu söyleyen yarışmacı kendisini Türkiye’nin Lady Gagası olarak tanımlıyor. Bu Akbaşak yarışmayı kazandığı takdirde hayali olan kendi tasarımlarını hazırlayıp satacağı bir butik açmayı planlıyor Devamını Oku »

Bu Tarz Benim

Ekranların sevilen yarışması Bu Tarz Benim yarışmasının kuralları ve ödülleri; Bu Tarz Benim Yapımcılığını Joker Yapım’ın üstlendiği; sunuculuğunu ise Ebru Akel’in yapacağı ‘Bu Tarz Benim’, yeni sezonuyla adından çok söz ettirecek! ‘Bu Tarz Benim”in yeni sezon eleme gecelerinde jüri koltuğuna ekranlardan tanıdığımız ünlü isimler oturacak. Jüriden geçer not almaya çalışan yarışmacılar, 100 Bin TL büyük ödül için kıyasıya yarışacaklar. En ... Devamını Oku »