Etiket Arşivi: Ekonomi Kitap Tavsiyeleri

En Çok Satan Ekonomi Kitapları

En Çok Okunan, Satan Ekonomi Kitapları Hangileridir? Ekonomi ile ilgili en çok satan kitapları nelerdir, ekonomi hakkında okunması gereken kitaplar, ekonomi ile ilgili en çok kitabı satın alınan yazarlar kimlerdir? Bu ve buna benzer ekonomi ile ilgili kitap tavsiyeleri, önerileri arayanlar için internetten yaptığımız araştırma sonucunda bir liste oluşturduk. Listemizi oluştururken www.idefix.com sitesinin verilerinden yararlandık. Kitap satış sitesi www.idefix.com tarafından ... Devamını Oku »

Mahfi Eğilmez Kitap Tavsiyeleri

Mahfi Eğilmez’in Kitap Tavsiyeleri Ekonomist Mahfi Eğilmez ara sıra web sitesinde kitap tavsiyelerini yayımlamaktadır. Okunması gereken kitap tavsiyeleri arayanlar Mahfi Eğilmez tarafından önerilen bu kitaplara göz atabilir. Mahfi Eğilmez’in Kitap Tavsiyeleri ve Kitaplar Hakkında Bilgiler 1919 Mustafa Kemal Mucizesi, Kerem Çalışkan, Remzi Kitabevi, 2019 Kerem Çalışkan uzunca bir süredir Kurtuluş Savaşının öncesi ve sonrası üzerinde çalışıyor. Bu konuda birçok değerli ... Devamını Oku »

Mahfi Eğilmez Kitap Önerileri

Ekonomist, Yazar Mahfi Eğilmez’in Kitap Önerileri Ekonomi İle İlgili Kitap Önerileri, Kitap Tavsiyeleri, Okunması Gereken Ekonomi Kitapları Arıyorsanız Ekonomist, Yazar Mahfi Eğilmez’in kendi web sitesinde yayınlamış olduğu kitap önerilerinden yer alan ekonomi ile ilgili kitapları okuyabilirsiniz. Ekonomist, Yazar Mahfi Eğilmez’in Kitap Önerileri Listesi 1. Biltekin Özdemir, Osmanlı Devleti Dış Borçları, Remzi Kitabevi, 2017 2. Yusuf A. Kalyoncuoğlu, Mayıs Çiçeği ve ... Devamını Oku »