Etiket Arşivi: Hercai Dizisi

Hercai Kitap ve Dizi Arasındaki Farklar Nelerdir?

Hercai Kitabı ve Dizisi Arasındaki Farklar Nelerdir? Sümeyye Ezel Koç’un ilk önce Wattap hikayesi olarak daha sonra kitap olarak yayımlanan Hercai adlı eseri hem wattpad hikayesi olarak hem de kitap olarak çok okunan eserler arasında yer almıştır. Sümeyye Koç’un Hercai romanı çok satan kitaplar listesinde yer alan bir eserdir. Sümeyye Koç’un Hercai kitabı aynı adla diziye uyarlandıktan sonra da Hercai ... Devamını Oku »

Hercai Dizisi Hangi Kitaptan Uyarlandı

Hercai Dizisi Hangi Kitaptan Uyarlanmıştır? ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisi seyirciler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Hercai dizisi yayınlanır yayınlanmaz reyting sıralamasında en üst sıralarda yer alan diziler arasında yer almıştır. İzleyici tarafından çok sevilen Hercai dizisi hangi kitaptan uyarlanma diye bir dizisidir. Hercai dizisi Sümeyye Koç’un Hercai romanından aynı adla uyarlanmıştır. Yazar Sümeyye Koç’un ilk önce Wattpad’da yazdığı Hercai adlı ... Devamını Oku »

Hercai Ne Demek Hikayesi Nedir?

Hercai Ne Demektir, Anlamı Nedir, Hercai’nin Hikayesi Nedir? ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisi kısa sürede izleyicileri ekran başına kilitledi. Hercai dizisini izleyen birçok izleyici Hercainin anlamı nedir diye merak etmeye başladı. Hercai ne demektir sorusunu araştıran içinler, Hercainin kelime anlamını merak edenler için Kardelen ve Hercai Çiçeğinin hikayesini sizlerle paylaşıyoruz. Kardelen ve Hercai Çiçeğinin Hikayesi Çok uzun yıllar önce iki ... Devamını Oku »

Sümeyye Koç Hercai Kitap Özeti

Sümeyye Koç’un Hercai Romanının Konusu, Yorumu, Özeti. Kullanıcıların makaleler, hikâyeler ve şiirler paylaşabileceği ücretsiz bir okuyucu yazar platformu Wattpad’ta sevilen birçok wattpad hikayeleri ön plana çıkıyor.  Çok sevilen wattpad hikayelerinden biri de Sümeyye Koç’un Hercai adlı wattpad hikayesidir. İntikamdan Doğan İmkansız Bir Aşk Masalı; Hercai Yazarın yayımlanan herhangi bir kitabı yoktur wattpad hikayesinden önce. Wattpad’te yazdığı Hercai adlı hikaye, wattpad ... Devamını Oku »

Hercai Dizisi 2. Bölüm Özeti

Hercai Dizisinin 2. Bölümünün Özeti, Konusu. Başrollerinde Akın Akınözü ve Ebru Şahin’in oynadığı 1İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi” Hercai dizisinin son bölümünde neler oldu. ATV ekranlarında her Cuma saat 20.00’de yayınlanan Hercai dizisi izleyicilerin büyük beğenisini toplamaya devam ediyor. 22 Mart 2019 tarihinde Hercai dizisinin 2. Bölümü ATV kanalında yayınlandı. Reytingleri çok iyi olan Hercai dizisinin 2. Bölümünün konusu. ... Devamını Oku »

Hercai Dizisi Miran Aslanbey Kimdir

Hercai Dizisinin Karakterlerinden Miran Aslanbey’i Kim Canlandırıyor, Miran Aslanbey Hakkında Bilgiler. Miran Aslanbey, İstanbullu bir iş adamıdır. Miran Aslanbey Hercai’nin başkarakterlerindendir. İşadamı Miran Aslanbey, İstanbul’dan Midyat’a gelir. Miran Aslanbey, Aslanbeyler ailesinin geleceği ve tek varisleridir. Miran Şadoğulları yüzünden anne ve babasını toprağa vermiştir. Miran Aslanbey intikam almak istemektedir. Miran Aslanbey, Mardin’de en büyük düşmanları Şadoğlu’nun kızı Reyyan ile evlenip düşmanlarından ... Devamını Oku »