Etiket Arşivi: Sonu Değişik Biten Filmler

Şaşırtıcı Sonla Biten Filmler Listesi 5

Şaşırtıcı Sonla Biten En İyi Güzel Filmler Listesinin Beşincisi 41_ The Sixth Sense-Altıncı His The Sixth Sense-Altıncı His 1999 yapımı film uzun süre hafızalardan silinmeyecek türden bir film. Filmin final sahnesi çok muhteşem. The Sixth Sense-Altıncı His filmi Manoj Nelliyattu Shyamalan’ın yazıp yönettiği, 1999 yapımı psikolojik korku filmidir. Sinema tarihinin en unutulmaz repliklerinden biri olan ‘’Ölü insanlar görüyorum ölü olduklarını ... Devamını Oku »

Şaşırtıcı Sonla Biten Filmler Listesi 4

Şaşırtıcı Sonla Biten En İyi Güzel Filmler Listesinin Dördüncüsü 31_ The Bank Job-Banka İşi The Bank Job-Banka İşi 2008 yapımı 1971 yılındaki Baker Sokağı soygunu’ndan esinlenilerek yapılmıştır. The Bank Job-Banka İşi filminin oyuncuları: Jason Statham, Saffron Burrows, Stephen Campbell Moore, Daniel Mays, James Faulkner, Alki David, Michael Jibson The Bank Job-Banka İşi Imdb Puanı: 7,3 The Bank Job-Banka İşi Konusu: ... Devamını Oku »

Şaşırtıcı Sonla Biten Filmler Listesi 3

Şaşırtıcı Sonla Biten En İyi Güzel Filmler Listesinin Üçüncüsü 21_ Mulholland Drive-Mulholland Çıkmazı Mulholland Drive-Mulholland Çıkmazı 2001 yapımı filmin oyuncuları: Naomi Watts, Jeanne Bates, Dan Birnbaum, Laura Harring, Randall Wulff Mulholland Drive-Mulholland Çıkmazı Imdb Puanı: 8,0 Mulholland Drive-Mulholland Çıkmazı Konusu: Filmdeki hikâye ve zaman örgüsü yer yer doğrusal olarak ilerlemez. Mulholland Drive’daki kazada tek hayatta kalan kişi olan siyah saçlı ... Devamını Oku »

Şaşırtıcı Sonla Biten Filmler Listesi 2

Şaşırtıcı Sonla Biten En İyi Güzel Filmler Listesinin İkincisi 11_ Kahaani-Hikaye Kahaani-Hikaye 2012 yılı Hindistan yani Bollywood yapımı bir filmdir. Kahaani-Hikaye filminin oyuncuları: Vidya Balan, Parambrata Chatterjee, Dhritiman Chatterjee, Saswata Chatterjee, Indraneil Sengupta, Nawazuddin Siddiqui, Darshan Jariwala Kahaani-Hikaye Imdb Puanı: 8,3 Kahaani-Hikaye Konusu: Bir kadının kocasına olan bağımlılığımı diyelim karar veremedim. Bu kadın hamile ve kocasını bulmak için Londra’dan Hindistan’a ... Devamını Oku »

Şaşırtıcı Sonla Biten Filmler

Şaşırtıcı Sonla Biten En İyi Güzel Filmler, En Güzel İlginç Sonlu Filmler, Sonu İlginç Biten Film Listesi, Sonu Sürprizle Biten Filmler, Sonu Çok İlginç Biten Filmler, Sonunu Tahmin Edemediğimiz Filmler Listesi, Sürpriz Finalli En Güzel Filmler, Sonu Şaşırtan En Güzel Filmler, Sonu Değişik Biten En İyi Filmler, Şaşırtıcı Son İle Biten Filmler, Sonu Farklı Biten En Güzel Filmler, Değişik Sonlu ... Devamını Oku »