5 Şubat 2023

Nejat İşler Kimdir ?

Nejat İşler’in Hayatı, Nejat İşler’in Oynadığı Diziler, Nejat İşler’in Oynadığı Filmler, Nejat İşler’in Memleketi, Nejat İşler’in Doğum Tarihi, Nejat İşler’in Özlü Sözleri, Nejat İşler Deli Yürek Dizisinde Oynadı Mı, Nejat İşler’in Bitirdiği Üniversite, Nejat İşler’in Hayatından Hakkında.

Nejat İşler 28 Şubat 1972 yılında İstanbul’un Eyüp semtinde doğdu.

Liseyi Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde okudu. Nejat İşler lise de iken tiyatro ile ilgilenmeye başladı.

Lise bittikten sonra üniversiteye giremeyince, Nejat İşler kitap, dergi ve plak sattı. İki yıl sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Fotoğraf Bölümü’nü kazandı fakat askerlikten dolayı bölümü okumadı.

1995 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuar Bölümü’nden mezun oldu. Kahramanlar ve Soytarılar Tiyatrosu’nu 1995 yılında iki arkadaşı ile birlikte kurdu.

Daha sonra devlet tiyatrosunda ve dizilerde rol aldı.

Nejat İşler Türk Sinemasını efsane dizilerinden Deli Yürek’te de rol aldı. Deli Yürek dizisinde Oktay adlı karakteri canlandırdı.

Nejat İşler Türk Sineması’nda birçok dizi ve film de rol aldı. Nejat İşler’in, Mustafa Hakkında Her Şey, Ejder Kapanı, Behzat Ç. Ankara Yanıyor, Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm, Kaybedenler Kulübü, Yumurta, Barda filmlerinde ve Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Keşanlı Ali Destanı, Çemberimde Gül Oya, Aliye, Gurur, Deli Yürek, Dedem Gofret ve Ben dizilerinde rol almıştır.

Nejat İşler’in Sözleri:

Tek bir kadına ait olmayı göze alabildiğin zaman erkek oluyorsun.

Kimseyi uzaktan sevmeyin. Yakından da sevmeyin. Birini sevmek akıl işi değil.

Güven veremediğin bir kıza çiçek vermenin bir anlamı yok.

Nejat islerMutluluk, galiba mutsuzluğa alışma hali. Kardeşim, biz bu dünyada mutsuz olacağız, bu kesin. Çünkü bizi mutsuz edecek birileri çıkacak; sen ne yapmaya çalışırsan çalış, buna engel olamayacaksın” dediğin zaman tamamdır. Bence mutluluk bu.

Ben sadece içimden gelenleri söylüyorum.

Bir kadını seversem her şeyini severim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.