2 Haziran 2023

Nicola Peltz Kimdir ?

Dünyaca Ünlü Kanadalı Pop Şarkıcısı Justin Bieber’ın Sevgili Mi? Bir Anda Magazin Dünyasında Geniş Yer Bulan Nicola Peltz’in Hayatı:

Nicola Peltz 9 Ocak 1995 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nin New York eyaletinde doğdu. Nicola Peltz’in annesi Claudia bir model babası Nelson Peltz ise zengin bir iş adamıdır. Küçük yaşlarda tiyatro ile ilgilenen 13 yaşında iken NicolaPeltz, Manhattan Theatre Club tarafından uyarlanan Blackbird’de oynamıştır.

Nicola Peltz henüz küçük yaşlarda Greenwich, Connecticut’taki Greenwich Academy’ye yazılmış ve oradan da White Plains’deki Windward School’a geçmiştir. Nicola Peltz’in gittiği son okul Manhattan’daki Professional Children’s School’dur.

Nicola Peltz genç yaşına rağmen birçok ünlü yapımda yer almıştır. Ayrıca Miley Cyrus’ın ”7 Things” müzik klipinde de küçük bir rol almıştır.

Genç ve güzel oyuncu Nicola Peltz; özgün adı Transformers: Age of Extinction olan Transformers: Kayıp Çağ filminde Tessa Yeager karakterini, 2010 yapımı Son Hava Bükücü filminde Katara karakterini, Bates Motel televizyon dizisinde Bradley Martin karakterini, 2008 yapımı özgün adı Righteous Kill olan Orijinal Cinayetler filminde Lynn karakterini, 2008 yapımı Harold filminde Becki karakterini canlandırmıştır.

Nicola Peltz İle Justin Bieber Sevgili Mi?

Kanadalı pop star Justin Bieber’ın sevgilisi olduğu yönünde söylentiler çıkması sonucu bir anda magazin basının tekrar ilgi odağı olmaya başlamıştır.

Nicola Peltz’in Boyu Kaç Cm’dir?

Nicola Peltz’in boyu 166 cm’dir.

Nicola Peltz’in Oynadığı Filmler ve Diziler:

2006 DecktheHallsNicola Peltz

2008 Harold

2008 Righteous Kill-Orijinal Cinayetler

2010 Son Hava Bükücü

2012 Bates Motel

2014 Transformers: Age of Extinction-Transformers: Kayıp Çağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.