26 Eylül 2020

O Ses Türkiye Alpaslan Adsay Kimdir ?

O Ses Türkiye Ses Yarışmasındaki Alpaslan Adsay’ın Hayatı, O Ses Türkiye Alpaslan Adsay’ın Yaşı, O Ses Türkiye Alpaslan Adsay’ın Şarkısı, O Ses Türkiye Alpaslan Adsay’ın Memleketi, O Ses Türkiye Alpaslan Adsay’ın Mesleği Nedir, O Ses Türkiye Alpaslan Adsay Hakkında.

O Ses Türkiye; yayınlandığı birçok ülke de The Voice olarak yayınlanan ses yarışmasıdır.

2011 yılında Show TV ekranlarında, 2012-2013 yıllarından Star TV ekranlarında, 2013-2014-2015 yıllarında TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye ses yarışması programının 1 Aralık 2015 Salı günkü yarışmacılarından Alpaslan Adsay sesi ile bir anda Türkiye’nin gündemine oturdu.

Peki Alpaslan Adsay kimdir kısaca tanıyalım.

Alpaslan Adsay O Ses Türkiye ses yarışmasına Ağrı’dan katılmıştır. Ağrı’dan yarışmaya katılan Alpaslan Adsay 30 yaşındadır.

Alpaslan Adsay’ın mesleği ise Cankuratan’dır. Cankuratan olarak çalışan 30 yaşındaki O Ses Türkiye yarışmacısı Alpaslan Adsay ‘’Ağrı’daki aşıklardan etkilenen Alpaslan köyde şarkılar söylediğini’’ ifade etti.

alpaslan AdsayO Ses Türkiye ses yarışması Alpaslan Adsay TV8 ekranlarında yayımlanan O Ses Türkiye yarışmasından ‘’Anam Garip Anam’’ şarkısını seslendirdi.

Söylediği ’Anam Garip Anam’’ şarkısı ile Alpaslan Adsay bir anda bütün gözleri üzerine çekti. Güçlü sesi ile geceye damgasını vuran Alpaslan Adsay, Türkiye’nin yakından tanıdığı bir isim oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.