2 Haziran 2023

Şal Nasıl Bağlanır ?

Hızlı ve Pratik Şal Bağlama Teknikleri Nelerdir, Şal Bağlama Anlatımlı, Hızlı Bir Şekilde Şal Nasıl Bağlanır, Yeni Kapananlar İçin Şal Nasıl Bağlanır, Yeni Kapananlar İçin Tavsiyeler Öneriler Püf Noktalar.

Şal; Tesettürlü kadınların genel olarak aksesuar olarak kullandıkları kadınların omuzlarını örtmek için kullandıkları geniş atkı olarak adlandırılır. Farklı motifleri ile Hindistan’da özel olarak dokunulan ipek veya kumaştan üretilen tesettürlü bayanların aksesuardır. Günümüzde farklı renkler ile dikkatleri üzerine çeken şal, özellikle tesettürlü genç bayanların tercihi olan şal kış aylarında ısıtma ve şık bir görünüm kazanmak için tercih edilir.

Bu yazımızda şal bağlama tekniklerini yazacağız. Pratik ve hızlı bir şekilde şal nasıl bağlanır.

Şal Bağlama Teknikleri 1

Şalı bir karış içe doğru katlayın. Bir tarafı kısa, bir tarafı uzun olacak şekilde başınızı örtün. Ve iğneleyin. Kısa tarafı omzunuzun arkasına atın. Uzun kısmı başınızın arkasından dolayarak iğneleyin. Stiliniz hazır.

Şal Bağlama Teknikleri 2

Sol taraf uzun kalacak şekilde şalınızı ayarlayın. Şalı iki yandan katlayın. Sol tarafı arkadan sağ tarafta bağlayın. Sol uzun tarafı öne atın.sal

Şal Bağlama Teknikleri 3

Şalın iki tarafını arkada çapraz olacak şekilde birleştirin. Sol tarafı başınızın üzerinden döndürün. Önde kalan sağ tarafı boynunuzu kapatacak şekilde dolayarak sol parçayla yanda düğüm yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.