25 Eylül 2020

Selim Temurci Kimdir ?

Selim Temurci Kim, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci Kimdir, Selim Temurci Kaç Yaşındadır, Selim Temurci Nerelidir, Selim Temurci’nin Özgeçmişi, Selim Temurci’nin Hayatı Hakkında Bilgiler bilgebilir.com’da.

Selim Temurci 1970 yılında Rize’nin Çayeli ilçesinde doğdu. Üniversite eğitimini İstanbul’da tamamlayan Selim Temurci, Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur.

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi’nde ekonomi alanında yüksek lisans ve doktora yaptı.

AK Parti İstanbul 5. Olağan İl Kongresi’ne tek aday olarak giren Selim Temurci, 8 Şubat 2015 tarihinden itibaren AK Parti İstanbul İl Başkanı oldu.

8 Şubat 2015 tarihinde Sinan Erdem Spor Salonu’nda yapılan Ak Parti İstanbul İl Kongresi’nde Aziz Babuşçu koltuğunu Selim Temurci’ye teslim etti.Selim Temurci Kimdir

Selim Temurci, siyasetin yanında çeşitli sivil toplum kuruluşlarında aktif görevler almaktadır. Selim Temurci özel bir şirkette üst düzey yönetici olarak çalışmaktadır. Ayrıca Selim Temurci, dış ticaret, finans ve pazarlama konusunda eğitimler vermektedir.

Evli ve 3 çocuk babası Selim Temurci iyi derece de İngilizce bilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.