23 Eylül 2020

Senem Kuyucuoğlu Kimdir ?

Miss Turkey 2009 İkincisi Senem Kuyucuoğlu Kimdir, Senem Kuyucuoğlu’nun Boyu ve Kilosu, Senem Kuyucuoğlu’nun Hülya Avşar’a Samimi İtirafları bilgebilir.com’da.

Senem Kuyucuoğlu’nun Hayatı
Manken ve model Senem Kuyucuoğlu 22 Eylül 1990 tarihinde İzmir’de doğdu. İzmir’de büyümüş olan güzel manken Senem Kuyucuoğlu modelliği ise henüz 14 yaşında iken başladı.

15 yaşını doldurmadan Deniz Akkaya ile Top Model Türkiye yarışma programına katıldı. Deniz Akkaya ile Top Model Türkiye yarışmasında ikinci oldu.

2007 yılında Best Model of Turkey yarışmasında güzel manken Senem Kuyucuoğlu ‘’Türkiye’nin En İyi Modeli’’ unvanına sahip oldu. 2007 yılında Türkiye’yi Best Model of The World yarışmasında temsil etti. Bu yarışmada derece almayı başaran Senem Kuyucuoğlu, yarışmada Dünyanın En İyi İkinci Modeli seçildi.

Senem Kuyucuoğlu katıldığı yarışmalar ile Türkiye’yi birçok uluslararası yarışmalar da temsil etti. En son olarak Türkiye’yi 2009 Kâinat Güzellik Yarışması’na katılarak temsil etti.

2009 yılında Boxer dergisinin düzenlediği ve okuyucuların oyları ile belirlendiği yarışmada Türkiye’nin En Seksi 50 Kadını sıralamasında da 3ncü oldu.

Senem Kuyucuoğlu, 2009 yılının Nisan ayında katıldığı Miss Turkey 2009 yarışmasında ikinci oldu.

Türkiye’yi Miss Universe’de yani Kâinat Güzellik Yarışması’nda temsil etmek için 2009 yılında Bahamalar’a gitti. Bahamalar’da yapılan Kâinat Güzellik Yarışması öncesi rahatsızlandı. Podyuma iğne yapılarak çıkan Senem Kuyucuoğlu Türkiye’yi yarışmada temsil etti. Fakat Miss Turkey 2009 yarışmasında dereceye giremedi.

Senem Kuyucuoğlu’nun Boyu ve KilosuSenem Kuyucuoglu Kimdir
Senem Kuyucuoğlu 1,86 metre boyunda, ve 62 kilogramdır.

2015 yılında Hülya Avşar’ın TV8’de yayınlanan programına konuk olan Senem Kuyucuoğlu programda yaşadığı zor günlerle ilgili samimi itiraflarda da bulundu.

Hülya Avşar’ın TV8’de Yayınlanan Programına Katılan Senem Kuyucuoğlu’nun Programda Söylediği Sözler:

Hastanede çeşit çeşit insan gördüm. Anneme ‘’Beni buradan götür yoksa ben kendimi öldürürüm’’ dedim. İnsanların o hallerini görmek, tedaviden çok daha fazla etkiliyor.

Bir ailem beni hasta yatağımdan kaldırabilirdi bir de siz.

Çok neşeliyimdir. Hep gülerim. İnsanlar beni dışarıdan görünce çok yırtık, çok rahat zannediyorlar ama normalde çok duygusal bir insanım. Duygusal olduğum için kendi içimde yaşıyorum bazı şeyleri. İnsanlara belli edemiyorum.

Kendi adımı unutturmak için her şeyden uzaklaştım. Kimseyle görüşmüyorum. Ulaşılmaz olmak için. Mümkünse insanlar aramasın. Haftada bir, iki haftada bir telefon değiştiriyorum

Ben yarışmalara güzel seçileyim de herkes beni konuşsun diye girmedim. Ailevi problemlerimiz vardı. Kaçmak için yarışmaya girdim.

Çocukluğumdan beri psikolojim bozuktu. Uyuşturucuya arkadaş çevresi sebebiyle girdim. İleri derecede bağımlı değildim zaten. Krize girmiyordum ama olursa da içiyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.