20 Eylül 2020

Serdar Somuncu Kimdir ?

Serdar Somuncu’nun Hayatı, Serdar Somuncu’nun Dizileri, Serdar Somuncu’nun Tiyatro Oyuncuları, Serdar Somuncu’nun Programları, Serdar Somuncu Hakkında.

Türk asıllı Alman yazar ve komedyen olan Serdar Somuncu 3 Haziran 1968 yılında İstanbul’da doğdu. Serdar Somuncu tiyatro oyunlarının yanında dizilerde rol aldı.

Serdar Somuncu diziler de genel olarak bir veya birkaç bölümlük roller de yer aldı. 1996 yılında sonra Serdar Somuncu, Mein Kampf yani orijinal adı ile Kavgam kitabından pasajlar okuduktan sonra bir anda ünlü oldu.

Türk asıllı Alman kabare oyuncusu Serdar Somuncu, Hitler Kebap programı ile yine dikkatleri üzerine çekti. Alman Kabaresinde önemli yeri olan Komedyen Serdar Somuncu sanatseverlere Hitler Kebab oyununu da oynamıştır.

Serdar Somuncu, Schwarz greift ein adlı dizi de Kemal karakterini canlandırmıştır.serdar somuncu Heute-Show adlı programda yorumculuk yapmaktadır.

Televizyon rogramcılığı, tiyatro oyunculuğu, sinema oyunculuğu ve komedyenliğin yanında Serdar Somuncu yazarlıkta yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.