2 Haziran 2023

Seren Şirince Kimdir ?

İlişki Durumu: Karışık Dizisi Ayşegül Dinç Tekin Kimdir, Seren Şirince’nin Hayatı, Seren Şirince’nin Yaşı, Seren Şirince’nin Oynadığı Diziler ve Filmler, Seren Şirince’nin Boyu, Seren Şirince’nin Kilosu, Seren Şirince’nin Resimleri, Seren Şirince’nin Memleketi, Seren Şirince’nin Biyografisi, Seren Şirince’nin Resimleri, Seren Şirince’nin Hakkında.

Show TV ekranlarından yayınlanan İlişki Durumu: Karışık adlı dizideki Ayşegül Dinç Tekin rolü ile bir anda gündeme oturan Seren Şirince Kimdir?

Seren Şirince, 1 Ocak 1988 tarihinde doğdu.

Seren Şirince, tiyatroya olan ilgisi küçük yaşlarda başladı. Seren Şirince; İzmir’deki Han Tiyatrosu’nda Rüçhan Gürel’in eğitimleriyle tiyatroya başladı. Seren Şirince daha sonra üniversite eğitimi aldığı zamanlar gelen oyunculuk tekliflerini değerlendirip Araf Zamanı ve Aşk Emek İster adındaki dizilerinden rol aldı.

Seren Şirince 2014 yılında Talimhane Tiyatrosu’nda Göl Kıyısı oyununda profesyonel olarak tiyatro kariyerine başladı.Seren sirince

Tiyatro, dizi oyunculuğunun yayında reklam filmlerinde de oynayan Seren Şirince, Eti Benim O reklamında sevgililer günü temasında rol aldı.

Seren Şirince’nin boyu 1.55 cm’dir. Seren Şirince’nin kilosu 45 kilogramdır.

Senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt’un yaptığı yönetmenliğini Bülent İşbilen’in üstlendiği İlişki Durumu: Karışık dizisinde Seren Şirince, Ayşegül Dinç Tekin karakterini canlandırmaktadır.

Seren Şirince’nin İlişki Durumu: Karışık adlı dizide ilk kez başrol oyuncusu olarak televizyon izleyicisi ile buluşması bir anda bütün gözleri Seren Şirince’nin üzerine çekti.

Özellikle dizideki rol arkadaşı Berk Oktay ile arasındaki boy farkı bir hayli konuşuldu. İlişki Durumu: Karışık adlı dizideki Can Tekin karakterini canlandıran Berk Oktay‘ın boyunun 191 cm olması ile aralarındaki boy farkı çok konuşulmuştur.

Seren Şirince’nin Oynadığı Diziler ve Filmler:

Araf Zamanı

Aşk Emek İster

İlişki Durumu: Karışık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.