23 Eylül 2020

Survivor All Star Fulya Keskin Kimdir ?

Survivor All Star Yarışmacıları Kimlerdir, Fulya Keskin Kim, Fulya Keskin’in Hayatı, Fulya Keskin’in Biyografisi, Fulya Keskin’in Yaşı, Fulya Keskin’in Survivor Yarışması hakkında bilgiler bilgebilir.com’da.

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu yaptığı Survivor All Star yarışması kadrosunda yer alan Fulya Keskin’i kısaca tanıyalım.

Fulya Keskin, 1984 yılında İzmir’de doğdu. Fulya Keskin eğitim hayatına İzmir’de başladı. Fulya Keskin ayrıca birçok spor dalı ile uğraşmıştır. Sportif biri olan Fulya Keskin, Hentbol, atletizm, badminton ve taekwondo gibi sporlarla ilgilendi.

Sporla ilgilenen survivor yarışmacılarından Fulya Keskin ayrıca mankenlikte yapmaktadır.

Sporcu kimliğinin yanı sıra modellik üzerine çalışmalarını da sürdüren survivor yarışmacılarından Fulya Keskin, İstanbul’da yaşamaktadır.

Fulya Keskin katıldığı Best Model yarışmasında çeşitli dereceler aldı. Halen modellik yapmaya devam etmektedir.Survivor All Star Fulya Keskin

Sporla ilgilenen, şarkıcılık, modellik yapan, survivor yarışmasına katılan Fulya Keskin modelliğin yanı sıra step ve aerobik eğitimi de vermektedir.

Fulya Keskin ayrıca Ajda Pekkan tarafından seslendirilen ‘Sana ne Kime Ne?’ isimli şarkıyı tarzına uygun bir şekilde yeniden seslendirmiştir.

2015 Survivor All Star yarışmasının kadrosunda yer alan Fulya Keskin Survivor Türkiye Büyük Macera: 1. Sezon, Güney takımından yer almaktaydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.