1 Ekim 2020

Survivor All Star Hakan Hatipoğlu Kimdir ?

Survivor All Star Yarışmacıları Kimlerdir, Hakan Hatipoğlu Kim, Hakan Hatipoğlu’nun Hayatı, Hakan Hatipoğlu’nun Biyografisi, Hakan Hatipoğlu’nun Yaşı, Hakan Hatipoğlu Evli Mi, Hakan Hatipoğlu Survivor Yarışması hakkında bilgiler bilgebilir.com’da

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu yaptığı Survivor All Star yarışması kadrosunda yer alan Hakan Hatipoğlu’nu kısaca tanıyalım.

Hakan Hatipoğlu 28 Kasım 1979 yılında Çanakkale’de doğdu.  Üniversite eğitimini İstanbul’da alan Hakan Hatipoğlu, Işık Üniversitesi İşletme Bölümü, Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümü’nde eğitimini almıştır.

Hakan Hatipoğlu, Var Mısın Yok Musun yarışmacısı Gizem Akın ile evlenmiştir. Hakan Hatipoğlu, Milli bir sporcudur ve Adalarspor’da aktif olarak Su Topu oynamaktadır. 2013 Akdeniz Oyunları’nda Türkiye Sutopu Milli Takımı’nda yer almış olan Hakan Hatipoğlu, ayrıca oyunculukta yapmıştır.

Hakan Hatipoğlu Kapadokya Düşleri dizi ile oyunculuğa başlamıştır. Daha sonra 2011 yılında Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’nde Komiser Selim karakterini canlandırmıştır.Survivor All Star Hakan Hatipoglu

Kendisine ait bir reklam ajansıda bulunan Hakan Hatipoğlu, ayrıca sosyal sorumluluk projelerinde de yer almıştır. Engelliler için açtıkları UNICEF in dikkatini çekmeyi başarmışlardır.

2015 Survivor All Star yarışmasının kadrosunda yer alan Hakan Hatipoğlu 4. Sezon Survivor Kızlar-Erkekler de yer almaktaydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.