Survivor All Star Merve Oflaz Kimdir ?

Survivor All Star Yarışmacıları Kimlerdir, Survivor’un İlk ve Tek Kadın Şampiyonu Kimdir, Merve Oflaz Kim, Merve Oflaz’ın Hayatı, Merve Oflaz’ın Biyografisi, Survivor All Star Nadya Zagli Merve Oflaz Karşı Karşıya, Nadia Zagli Merve Oflaz Mücadelesi, Merve Oflaz’ın Yaşı, Merve Oflaz’ın Survivor Yarışması hakkında bilgiler bilgebilir.com’da.

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu yaptığı Survivor All Star yarışması kadrosunda yer alan Merve Oflaz’ı kısaca tanıyalım.

Merve Oflaz 23 Mayıs 1988 İstanbul’da doğdu.

Merve Oflaz’u tüm Türkiye Survivor Türkiye yarışması ile tanıdı. Survivor’un ilk ve tek kadın şampiyonu olan Merve Oflaz’dır.

Survivor Türkiye kazandıktan sonra Türkiye çapında ün kazanan Merve Oflaz birçok dizide rol almaya başladı. Show TV ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinde Ayşe Hatun rolünü canlandırdı. Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı karakterden sonra birçok dizide rol aldı.

2012 yılında ise Merve Oflaz cumartesi akşamları yayınlanan Survivor ana yarışması öncesi çocuklar için yapılan yarışmanın sunuculuğunu yaptı.

Merve Oflaz, iki sene boyunca Molped reklam kampanyasının yüzü oldu. 2011 yılının Mart ayından itibaren Haziran sonuna kadar Turkmax’te hafta içi her gün yayınlanan ‘’Survivor İnce Hesaplar’’ adlı programda yorumculuk yaptı. Merve Oflaz, Laçin Ceylan’dan oyunculuk eğitimini almış Gökhan Telkenar’dan diksiyon eğitimini tamamladı.

Şimdi Survivor All Star yarışmasında Merve Oflaz, Nadya Zagli’ye karşı yarışacak.

Merve Oflaz 22 Şubat 2015 yılında başlayan Survivor All Star ile tekrar Survivor deneyimi yaşamaktadır.

2011 yılında Muhteşem Yüzyıl adlı dizide konuk oyuncu olarak yer aldı. Muhteşem Yüzyıl adlı dizide Ayşe Hatun karakterini canlandırdı.

2012 yılında Kalbim 4 Mevsim adlı dizide Aslı karakterini canlandırdı. Merve Oflaz

2014 yılında Not Defteri adlı dizide İclal karakterini canlandırdı.

2014 yılında Güzel Köylü adlı dizide konuk oyuncu olarak yer alan Merve Oflaz dizide Oya karakterini canlandırdı.

2015 Survivor All Star yarışmasının kadrosunda yer alan Merve Oflaz Survivor Survivor Kızlar-Erkekler: 4. Sezon’da yer almaktaydı.

Survivor Kızlar-Erkekler: 4. Sezon, Survivor tarihinde bir ilke imza atan Survivor’ın tek kadın şampiyonu Merve Oflaz’dur.

Merve Oflaz’un Oynadığı Filmler ve Diziler: Muhteşem Yüzyıl, Kalbim 4 Mevsim, Not Defteri, Güzel Köylü

0 Paylaşımlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.