2 Ekim 2020

Survivor All Star Özlem Çalın Kimdir ?

Survivor All Star Yarışmacıları Kimlerdir, Özlem Çalın Kim, Özlem Çalın’ın Hayatı, Özlem Çalın’ın Biyografisi, Özlem Çalın’ın Yaşı, Özlem Çalın’ın Survivor Yarışması hakkında bilgiler bilgebilir.com’da.

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu yaptığı Survivor All Star yarışması kadrosunda yer alan Özlem Çalın’ı kısaca tanıyalım.

Özlem Çalın, 16 Mart 1982 İstanbul’da doğdu.

Özlem Çalın üniversite eğitimini Kocaeli Üniversitesi’nde BESYO’da ( Beden Eğitimi Yüksek Okulu ) Antrenörlük bölümü öğrencisi olarak almaktadır.

Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksek Okulu Antrenörlük bölümü öğrencisi olan Özlem Çalın çok sporsever biridir.

Özlem Çalın tenis antrenörlüğü öğrenimi öncesinde uzun yıllar profesyonel olarak voleybol oynamıştır.  Tenis, voleybol, antrenörlük, yüzme, hentbol ve atletizm ile ilgilenmektedir. Çeşitli spor faaliyetleri ile ilgilenen Özlem Çalın başarılı bir sporcudur.

Özlem Çalın, en son olarak Fenerbahçe’de voleybol oynar iken sakatlanmış ve voleybola veda etmek zorunda kalma tehlikelisi ile karşı karşıya kalmıştır. Fakat Özlem Çalın, voleyboldan vazgeçemeyip voleybola ikinci ligde devam etti.Survivor All Star ozlem calin

Voleybol da oynayan Özlem Çalın Survivor Aslanlar-Kanaryalar yarışmasında Aslanlar takımında yer almıştır. Tüm Türkiye, Özlem Çalın’ı Survivor Aslanlar-Kanaryalar yarışması ile tanımıştır.

Özlem Çalın, halen yüzme, hentbol ve atletizmle ilgileniyor. Özlem Çalın, 2007 yılında Panama’da yapılan Survivor Aslanlar-Kanaryalar yarışmasından Aslanlar takımında yer almıştır.

2015 Survivor All Star yarışmasının kadrosunda yer alan Özlem Çalın, Survivor Aslanlar-Kanaryalar: 3. Sezon, Aslanlar takımında yer almaktaydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.