30 Eylül 2020

Survivor All Star Seda Aktuğlu Kimdir ?

Survivor All Star Yarışmacıları Kimlerdir, Seda Aktuğlu Kim, Seda Aktuğlu’nun Hayatı, Seda Aktuğlu’nun Biyografisi, Seda Aktuğlu’nun Yaşı, Seda Aktuğlu’nun Survivor Yarışması hakkında bilgiler bilgebilir.com’da.

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu yaptığı Survivor All Star yarışması kadrosunda yer alan Seda Aktuğlu’yu kısaca tanıyalım.

Seda Aktuğlu 24 Nisan 1987 tarihinde Almanya Pinneberg’de doğdu.

Seda Aktuğlu Boğa Burcudur. Seda Aktuğlu aslen İzmirlidir. Türk anne babanın Türk kızıdır. Çifte vatandaştır. Bir abisi vardır. Abisi Kaan Sefik, Almanya Bielefeld Üniversitesi mezunu ve özel Alman Bankasının genel merkezinde çalışmaktadır.

Seda Aktuğlu, Pinneberg Statische çocuk yuvası ardından, Pinneberg Carl-Eiltz okulunun ilköğreniminin orta bölümünü bitirmiştir. Sonra 2003 yılında Eskişehir Özel Gelişim Koleji’ne gitmiştir.

Eskişehir Özel Gelişim Koleji’ni 2006 yılında bitirmiştir. 2006 yılında Marmara Üniversitesi Atatürk eğitim Fakültesi Almanca Öğretmenlik Bölümünü kazanmıştı.

Atletizm, fitness, yüzme, buz pateni, paten, dalma, boks, voleybol, silahla hedef atış kayak gibi çeşitli spor dalları ile uğraşmaktadır.

Seda Aktuğlu fanatik bir feministir.Survivor All Star Seda Aktuglu

Seda Aktuğlu, bir yandan da Anadolu Üniversitesi Kamu yönetimi Bölümü okumaktadır. Seda Aktuğlu, katıldığı Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu yaptığı Var mısın Yok musun yarışmasında son iki kutuya kalıp yarışmadan 34.000 TL kazanmıştır.

2015 Survivor All Star yarışmasının kadrosunda yer alan Seda Aktuğlu, Survivor Kızlar-Erkekler: 4. Sezonda yer almaktaydı.

Seda Aktuğlu Survivor Kızlar-Erkekler: 4. Sezonda sempatik tavırları ve hırsı ile izleyenlerin sevgisini kazanmış bir yarışmacıydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.