2 Ekim 2020

Survivor All Star Taner Özdeş Kimdir ?

Survivor All Star Yarışmacıları Kimlerdir, 2007 Survivor Şampiyonu  Kimdir, Taner Özdeş Kim, Taner Özdeş’in Hayatı, Taner Özdeş’in Biyografisi, Taner Özdeş’in Yaşı, Taner Özdeş’in Survivor Yarışması hakkında bilgiler bilgebilir.com’da.

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu yaptığı Survivor All Star yarışması kadrosunda yer alan 2007 Survivor Şampiyonu Taner Özdeş’i kısaca tanıyalım.

Taner Özdeş 1985 yılında İstanbul’da doğdu.

Türkiye, Taner Özdeş’i Survivor yarışması ile tanıdı. 2007 yılında katıldığı Acun Ilıca’nın sunuculuğunu yaptığı Survivor yarışmasında yarışan Taner Özdeş yarışma ile tüm Türkiye tarafından tanınan bir isim haline geldi.

2007 yılında Survivor’ın 3. Sezonu olan Survivor Aslanlar-Kanaryalar yarışmasına katılmıştır.

Taner Özdeş, Survivor Aslanlar-Kanaryalar yarışmasında Kanaryalar takımı adına yarıştı. Taner Özdeş, 2007 Survivor şampiyonu oldu.  Sezonun şampiyonu olan Taner Özdeş yarışmadan sonra pek ortalıkta görünmedi sakin bir hayat yaşamaya başladı. 2007 Survivor sampiyonu Taner ozdes Resimleri

Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu yaptığı ve TV8 ekranlarında yayınlanacak olan çekimleri ise Dominik Cumhuriyeti’nde yapılan Survivor All Star kadrosuna çağrıldı.

2015 Survivor All Star yarışmasının kadrosunda yer alan 2007 Survivor Şampiyonu Taner Özdeş Survivor Aslanlar-Kanaryalar:3. Sezon, Kanaryalar takımında yer almaktaydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.