27 Mart 2023

Sus Hemşire Kimdir ?

Sus Hemşire Fotoğrafı Kime Aittir,Sus Hemşire’nin Resmi,Sus Hemşire Beyaz Show’da, Sus Hemşire Gerçek Adı, Sus Hemşire Resmi Kime Aittir, Dilek Tunca’nın Hayatı, Sus Yapan Hemşire Kimdir, Sus İşareti Yapan Hemşire Kimdir, Sus Diyen Hemşirenin İsmi Nedir.

Beyaz Show programına da katılan Sus Hemşire’yi sizler için araştırdık.

Bu yazımızda ülkemizdeki bütün bsağlık kuruluşlarında gördüğümüz Sus Hemşire resminin kime ait olduğunu yazacağız.sus

Ülkemizdeki bütün hastanelerde, sağlık ocağı, aile hekimliği, bakım yurdu, dispanser gibi tüm sağlık kuruluşlarında; sağlıkla ilgili olan ve insanların yoğun olarak giriş çıkış yaptığı binalarda; hepimizin bildiği “sus işareti yapan hemşire” fotoğrafı vardır.

Hastane duvarlarını süsleyen ünlü Sus Hemşire olarak bilinen ve tüm Türkiye’deki sağlık kuruluşlarında resmi yer alan Sus Hemşire resmi kime ait biliyor musunuz?

Hastanelerin duvarlarında yer alan Sus Hemşire resminin ismi Dilek Tunca’dır.

Sus Hemşire reklamından önce deterjan reklamlarında oynamış olan Dilek Tunca, ‘Sus hemşire’ için ajansta bir sürü poz çektiler ve daha sonra arasından da bildiğimiz pozu seçtiler. diye ifade etmektedir.

Dilek Tunca, Sus Hemşire resminden sonra ”Ben hastanelere gittiğimde doktorlar ve hemşireler önce bir bakıyorlar bana, onlara her seferinde tanıdık geliyorum.” diyor.

Dilek Tunca’nın sus işareti yapan hemşire pozu için o dönemin ücretlendirmesine göre 1973 yılında 500 lira ücret aldığını bildirmiş.dilek tunca

Manken Dilek Tunca, Sus Hemşire pozunu verdiğinde 20 yaşındaydı.

Sus Hemşire Dilek Tunca Beyaz Show Programında

Sus Hemşire Dilek Tunca en son olarak Beyazıt Öztürk’ün programı Beyaz Show’a katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.