3 Aralık 2023

Telethon7 Nedir ?

Twitter Üzerinde Paylaşılan Hastag İle Telethon’un Yeni Kampanyası Telethon7 Nedir ?, Telethon7 Anlamı Nedir, #Telethon7 Hakkında Bilgiler, #Telethon7 Etiketi Nedir, Niçin #Telethon7 Etiketi Paylaşılıyor, #Telethon7 Ne Demektir, #Telethon7 Hakkında Bilgiler.

Sosyal paylaşım sitesi Twitter’da # Telethon7 hastagi ile TT olan Telethon veya Telethon7 nedir? Bu yazımızda kısaca Telethon veya Telethon7’den bahsedeceğiz.

Twitter üzerinden harika bir kampanya başlatıldı ve bu kampanyayı başlatan kurum ise yurt dışında yapmış oldukları bağış programlarıyla tanınan Telethon kurumudur.

Telethon7’in başlatmış olduğu kampanya ile çocuklar için yepyeni festivalleri düzenlenecek ve evsiz çocuklar daha güzel bir gün geçirmesi için uğraşılmaktadır. Bu kampanya ile birlikte çocuklar için harika festivaller de eğlenecekler ve kampanyaya destek olan herkesin sayesinde bu çocuklar harika bir şekilde eğlenebilecekler. Bu çocuklar hayatlarının en güzel anını sizlerin sayesinde yaşayabilecekler.

Telethon7Dünyaca ünlü sosyal medya paylaşım sitesi Twitter’da bir anda #telethon7 hastagi dünya sıralamasında birinci sırada yer aldı.

Kampanya kapsamında Telethon; hasta çocuklar için fon için büyük çaba sarf etmekte ve onlar için yardım toplamaktadırlar. Twitter’da #telethon7 etiketinin paylaşılması ile kampanya bir anda tüm dünyanın ilgisini çekmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.