1 Haziran 2023

Tuba Büyüküstün Kimdir ?

Sinema Oyuncusu ve Manken Tuba Büyüküstün Kimdir, Tuba Büyüküstün’ün Hayatı, Tuba Büyüküstün’ün Oynadığı Filmler, Tuba Büyüküstün’ün Oynadığı Diziler, Tuba Büyüküstün’ün Resimleri, Tuba Büyüküstün’ün Biyografisi, Tuba Büyüküstün Kiminle Evli, Tuba Büyüküstün’ün Bebekleri, Tuba Büyüküstün’ün Memleketi, Tuba Büyüküstün’ün Yaşı Kilosu Boyu, Tuba Büyüküstün’ün Kısaca Hayatı.

Tuba Büyüküstün 5 Temmuz 1982 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul Özel Doğuş Okulları’ndan ve Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden mezun olan Tuba Büyüküstün üniversite okurken reklam filmlerinde oynadı.

Dizi oyunculuğuna 2003 yılında Sultan Makamı adlı diziye başlayan Büyüküstün, 2004 yılında Türk Sineması’nın ödüllü yönetmenlerinden Çağan Irmak’ın yönetmenliğini yaptığı Çemberimde Gül Oya adlı dizide de rol aldı.

Tuba Büyüküstün ayrıca, Ihlamurlar Altında, Gönülçelen, 20 Dakika, Kara Para Aşk, Asi dizilerinde ve Babam ve Oğlum, Gülizar, Yüreğine Sor, Aşk Yolu ve Sınav adlı filmlerde rol aldı.

Tuba Büyüküstün 28 Temmuz 2011 yılında kendisi gibi oyuncu olan Onur Saylak ile evlendi. Bu evliliklerinden 2012 yılında ikiz kızları dünyaya geldi.Tuba Buyukustun

Tuba Büyüküstün’ün şöhreti sadece Türkiye ile sınırlı kalmadı oynadığı diziler ve reklamlar sayesinde Ortadoğu’da da geniş bir hayran kitlesine sahip oldu.

Tuba Büyüküstün ayrıca Pantene reklamlarında da oynamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.