7 Haziran 2023

Tuğçe Işınsu Kimdir ?

Spiritüel Danışman Tuğçe Işınsu Kimdir, Tuğçe Işınsu’nun Hayatı, Tuğçe Işınsu’nun Kitapları, Tuğçe Işınsu’nun Burcu, Tuğçe Işınsu’nun Biyografisi, Tuğçe Işınsu’nun Resimleri, Tuğçe Işınsu’nun Programları, Tuğçe Işınsu’nun Burç Kitapları, Tuğçe Işınsu Hakkında bilgiler bilgebilir.com adresinde.

Spiritüel danışman Tuğçe Işınsu 13 Ocak 1977 tarihinde İstanbul‘da doğdu.

Spiritüel danışman Tuğçe Işınsu Oğlak-Akrep burcudur. Tuğçe Işınsu’nun doğuştan gelen yeteneklerini ayrıca yükselen burcu Akrep’ten aldığı psişik güçlerini kullanmaya henüz 13 yaşında başlamıştır.

Spiritüel danışman Tuğçe Işınsu lise eğitimini FMV Özel Işık Lisesi’ni bitirerek tamamladı. Tuğçe Işınsu daha sonra üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamladı. Tuğçe Işınsu bir yandan uzun süre yapmış olduğu Reklam Yazarlığı kariyerine devam ederken bir yandan da spritüel danışmanlık da yapmaya başladı.

Tuğçe Işınsu çeşitli konularda eğitim aldı bunlardan bazıları; Kehanet Sanatları, Simge Bilim, Havas ve Melek Enerjisi gibi konular.

Tuğçe Işınsu televizyon programlarından, yaşam merkezlerindeki mistik çalışmalarından, sansasyonel röportajlarından, konuk olduğu canlı şovlardan, özel imza günlerinden ve köşe yazılarından tanıyan popüler birisidir.

Televizyon programcılığı da yapan Spiritüel danışman Tuğçe Işınsu, 2009 yılından bu yana kendi alanları ile ilgili birçok tv programları hazırlayıp sunmuştur.

Tuğçe Işınsu ayrıca TOBB ETÜ ‘’Yılın Yaşam Danışmanı’’ ödülünü 2011 yılının Şubat ayında aldı.tugce isinsu

Türkiye’nin popüler anlamda ilk Melek Koçu olan Spiritüel danışman Tuğçe Işınsu’nun ayrıca birçok kitabı yayımlanmıştır.

Tuğçe Işınsu Kitapları:
Onu Kendine Aşık Et
Mucizeleri Çağırmak
Biz Tatlı Cadılar
Aşk ve Cazibe Akademisi
Onu Baştan Çıkar
Melekler ve Dünyanın Kurtuluşu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.