4 Ekim 2023

Uğur Güneş Kimdir ?

Diriliş Ertuğrul Dizisi Tuğtekin Kimdir, Uğur Güneş’in Filmleri, Uğur Güneş’in Dizileri, Diriliş Ertuğrul Dizisinde Tuğtekin’i Kim Canlandırıyor, Uğur Güneş’in Oynadığı Diziler ve Filmler, Uğur Güneş’in Hayatı, Uğur Güneş’in Yaşı, Uğur Güneş’in Memleketi, Uğur Güneş’in Biyografisi, Uğur Güneş’in Canlandırdığı Karakterler, Uğur Güneş Hakkında Kısa Bilgi.

Uğur Güneş, Diriliş Ertuğrul dizisinin ikinci sezonunda canlandırdığı Korkut Bey’in oğlu Tuğtekin karakteri ile göstermiş olduğu başarılı performans sayesinde bir anda bütün gözleri üzerine çekti.

Bu yazımızda Diriliş Ertuğrul dizisinin 2. Sezonunda Tuğtekin karakterini canlandıran Uğur Güneş’in hayatından kısaca bahsedeceğiz.

Uğur Güneş, 1987 yılında Ankara’da doğmuştur. Yakışıklı oyuncu Uğur Güneş, Ankara Üniversitesinde eğitimini tamamlamıştır.

Uğur Güneş, 2011 yapımı Yeniden Başla dizisinde Eray karakterini, 2012 yapımı olan hikâyesini ve yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül’ün üstlendiği Benim için Üzülme dizisinde Şiyar karakterini, 2013 yapımı Şeytan-ı Racim filminde Emrah karakterini, 2014 yapımı Urfalıyam Ezelden dizisinde Çetin karakterini ve 2015 yapımı Diriliş Ertuğrul dizisiinin 2. Sezonunda Tuğtekin karakterini canlandırmıştır.

Uğur Güneş’in Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı Tuğtekin, Korkut Bey’in oğlu Hayme Ana’nın yeğeni, Ertuğrul Bey’in ve Gündoğdu Bey’in ise dayıoğlu olan bir karakterdir. Kendini kurulmasını beklediği devletin en büyük yöneticisi olarak gören Tuğtekin, sıkı ve bir o kadar hırslı savaşçıdır.

Uğur Güneş’in Rol Aldığı Diziler ve Filmler
2011 Yeniden Başla
2012 Benim İçin Üzülme
2013 Şeytan-ı Racimugur gunes
2013 Tamam Mıyız?
2014 Düşler ve Umutlar
2014 Urfalıyam Ezelden
2015 Diriliş Ertuğrul 2. Sezon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.