23 Eylül 2020

Yapışık Kardeşler

Yapışık Kardeşler İzle, Yapışık Kardeşler Halil Sezai, Yapışık Kardeşler Ivana Sert, Yapışık Kardeşler Filminin Konusu, Yapışık Kardeşler Filminin Oyuncuları, Yapışık Kardeşler Filminin Replikleri hakkında bilgiler bilgebilir.com’da.

İlker Ayrık ve Hakan Bulut’un başrollerinde oynadığı Yapışık Kardeşler adlı komedi filmi 30 Ocak 2015 tarihi itibari ile vizyona girdi. Moda tasarımcısı, sunucu, stilist, iş kadını, girişimci, oyuncu, yazar ve manken Ivana Sert Yapışık Kardeşler adlı filmde Vahşi Cazibe karakterini canlandırmaktadır.

Yapışık Kardeşler filminde Ivana Sert, Fırat Tanış, Suat Sungur, Erdal Tosun, Mesut Süre, Ayberk Atilla, Suzan Kardeş, Halil Sezai Paracıkoğlu, Halil Sezai filmde rol alan oyunculardandır.

Şarkıcı ve oyuncu Halil Sezai Yapışık Kardeşler filminde bir imamı canlandırıyor. Yönetmenliğini İlker Ayrık’ın yaptığı Yapışık Kardeşler filminin yapımcılığını ise Pervasız Film firması üstleniyor.

Yapışık Kardeşler filminde İvana Sert yer aldığı bir sahne, Sharon Stone’un Temel İçgüdü filmindeki meşhur sahnesini hatırlattı.

Yapışık Kardeşler Konusu:
Doğuştan yapışık ikizler olan Halim ile Selim komik iki kardeştir. Doğuştan yapışık ikizler Halim ile Selim bu yaşa kadar da ister istemez beraber yaşamak zorunda kalmalarına sebep olmuştur. Halim ile Selim’in küçük bir köyde sürdürdükleri sıra dışı hayatlarına mutlu mesut devam ederler. Fakat ne yazık ki evlilik yaşları çoktan gelmesine rağmen, kendilerine uygun hayırlı bir kısmet bulamamışlardır. Bundan dolayı Halim ile Selim İstanbul’un yolunu tutarlar.

Yapışık Kardeşler Replikleri:Yapisik Kardesler izle replikler

Yapışıkların sandalyesini de getir.

Memet emmi iki tane oğlun oldu.

Kız vermiyorlar bunlara yapışık oldukları için.

Bunlar Musa emminin evine yapışık kardeşler olarak girerler apışık kardeşler olarak çıkarlar.

Gerdeğe de senle gireceğiz artık.

Bunlar ne ayol ortadan yapışık menteşe gibi.

Don satıyoruz biz, doncuyuz otantik donlar…

Yapışıklarım evlatlarım inin aşağı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.