30 Mayıs 2023

Yaşımızı Ele Veren Bölgeler

Vücudumuzun Hangi Bölgeleri Yaşımızı Ele Verir, Yaşı Tahmin Etmek, Yaşımız Ele Veren Bölgeler Nelerdir, Yaşımız Ele Veren Noktalar, Birinin Yaşı Nasıl Tahmin Edilir, Kadınların ve Erkeklerin Yaşını Tahmin Etme, Vücudumuz Yaşımızı Ele Veriyor, İnsanların Yaşını Tahmin Etme, Yaş İle İlgili Tahmin Nasıl Yapılır?

Bazen birisinin kaç yaşında olduğunu kestiremediğimiz anlar olur. Yaşı tahmin ettiğimizden küçük veya tahmin ettiğimizden büyük olabilir. Peki iyi bir yaş tahmini için bilmemiz gerekenler nelerdir? Özellikle bayanların yaşı sorulmaz. Tahmin etme yeteneğimize de güvenmiyorsak o zaman bu makaleyi okumalıyız. Vücudumuz genellikle bizi ele verir. Vücudumuzda bizi elen veren bölgeler ise;

1_ Saçlar: Saçlarımızın beyaz olması değil sadece, yapısındaki değişikler bile bizim yaşımızı az çok tahmin ettirebilir.

saclar

2_ Eller: Ellerimizin kırışmasına ne yazık ki engel olamıyoruz yaşımız ilerledikçe ellerimizde kırışmaya başlıyor.

eller

3_ Dizler: Dizlerimiz yıllar içinde o yumuşaklığını kaybediyor.

dizler

 

4_ Boyun: Yapısının bozulmasına en elverişli bölgelerden biri de boynumuzdur. Zamanla kırışmaya başlayan boynumuz yaşımızı ele vermeye başlar.

boyun

5_ Ayaklar: Ayaklarımız bir ömür bizi taşıyan en çok yıpranan organımız olan ayaklar belli bir süre sonra yaşımızı ele vermeye başlar.

ayaklar

6_Dirsekler: Bir ömür boyunca bir yerlere vurduğumuz, dayadığımız dirseklerimiz de bizim yaşımız ele veren unsurlardandır.

dirsek

7_ Dekolte: Göğüs ile boyun arası bölgemiz zamanla kırışmaya başladıkça bizim yaşımızı ele verir.

dekolte

8_ Gözler: Gözlerimiz yılların yorgunluğu bazen gözlerimizden belli olur. Göz çevreleri zamanla kırışır, gözaltı torbaları oluşur.

gozler

Her şeye rağmen her yaşın ayrı bir güzelliği vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.