30 Eylül 2020

Yiğit Dikmen Kimdir ?

Hayat Mucizelere Gebe Dizisinde Engin Kimdir, Yiğit Dikmen’in Oynadığı Diziler ve Filmler, Yiğit Dikmen’in Hayatı, Yiğit Dikmen’in Yaşı, Survivor Yarışmacısı Yiğit Dikmen’in Hayat Hikayesi, Yiğit Dikmen’in Boyu, Yiğit Dikmen’in Yaşı, Yiğit Dikmen’in Kilosu, Yiğit Dikmen’in Memleketi, Yiğit Dikmen’in Resimleri, Yiğit Dikmen Hakkında.

Hayat Mucizelere Gebe Dizisinde Engin karakterini canlandıran Yiğit Dikmen kimdir kısaca tanıyalım.

Türkiye Yiğit Dikmen’in Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor‘da Gönüllüler yarışması ile tanıdı.

Yiğit Dikmen, 1987 yılında İstanbul‘da doğdu.

Yiğit Dikmen ismini Türkiye Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor yarışması ile duydu. 2014 yılının Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Yiğit Dikmen de gönüllüler takımında yer aldı.

Yiğit Dikmen, uzun yıllar amatör kümede futbol oynadı. Yiğit Dikmen, 2011 yılından beri de Crossfit ile uğraşmaktadır. Türkiye’nin ilk Crossfit’cilerinden biri olan Yiğit Dikmen, yakın zamanda antrenörlük yapmaya başlayacaktır.

Yiğit Dikmen’in kardeşi olan Haliç Üniversitesinde konservatuar öğrencisi Yağızkan Dikmen, Güzel Günler Göreceğiz sinema filminde ve Ağır Roman Yeni Dünya ile Cinayet dizisinde oynamıştır.

Yigit DikmenYiğit Dikmen Kanal D ekranlarından yayınlanan Hayat Mucizelere Gebe dizisinde canlandırdığı Engin karakteri ile oyunculuk kariyerine başladı. Yiğit Dikmen’in Hayat Mucizelere Gebe dizisi profesyonel olarak oynayacağı ilk dizi projesi oldu.

Yiğit Dikmen’in boyu 184 cm’dir. Yiğit Dikmen’in kilosu ise 80 kilogramdır.

Yiğit Dikmen’in Filmleri ve Dizileri:

Hayat Mucizelere Gebe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.