27 Mart 2023

Yolanthe Cabau Kimdir?

Galatasaray’ın Hollandalı Yıldız Futbolcusu Wesley Sneijder’in Eşi Yolanthe Cabau Kimdir?
Yolanthe Cabau Van Kasbergen ya da evlenmeden önceki adı ile Yolanthe Cabau İspanya’nın İbiza adasında 19 Mart 1985 yılında doğdu.

Hollandalı sunucu, manken sinema oyuncusu Yolanthe Cabau’nun babası Xavier Cabau İspanyol, annesi ise Richarda van Kasbergen ise Hollandalı’dır. Yolanthe Cabau’nun toplam 7 kardeşi vardır. 5 kardeşi üvey olup babasının ikinci evliliğindendir.

Ibiza Kralı Xavier Cabau Kimdir?
Melez güzel Yolanthe Cabau’nun babası Xavier Cabau’nun restoranları, diskotekleri ve barları vardı. Yolanthe Cabau’nun babası Xavier Cabau’nun Ibiza Kralı olarak bilinen zengin bir işadamıydı. Yolanthe Cabau’nun babası Ibiza Kralı Xavier Cabau, yaşadığı mali sorunlar ve yakalandığı uyuşturucu bağımlılığından dolayı büyük sıkıntılar çekti. Bundan dolayı ailenin durumu kötüye gitmiştir. Aile içi şiddette maruz kalan Yolanthe Cabau daha 5 yaşında iken annesi Richarda van Kasbergen ile birlikte Hollanda’ya göç etmişlerdir. Ibiza Kralı olarak bilinen ünlü manken, sunucu ve sinema oyuncusu Yolanthe Cabau’nun babası Xavier Cabau 53 yaşında ölmüştür.

Yolanthe Cabau 17 yaşında liseyi bitirdi. Liseyi bitirdikten sonra oyunculuk kariyeri üzerine yoğunlaştı.

Yolanthe Cabau oyunculuk ve modellik yapmakta olan Yolanthe Cabau birçok filmde ve dizide rol aldı. Güzelliği ile dikkat çeken Yolanthe Cabau 2007-2009 yılları arasında ünlü şarkıcı Jan Smit ile bir ilişki yaşamıştır.

Şarkıcı Jan Smit ile ilişki bittikten sonra 2009 yılında Hollandalı futbolcu Wesley Sneijder ile tanıştılar.

FHM-En Seksi Hollandalı Kadın Yolanthe Cabau
Güzel oyuncu ve model Yolanthe Cabau, uluslararası aylık erkek dergisi FHM tarafından 2006, 2007 ve 2009 yıllarında 3 defa En Seksi Hollandalı Kadın olarak seçilmiştir.

Yolanthe Cabau ayrıca Hollanda’da sunuculuk, modellik ve oyunculuk yapmıştır.

Yolanthe Cabau, Wesley Sneijder EvliliğiYolanthe Cabau kimdir resimleri filmleri
Galatasaray’ın dünyaca ünlü Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder ile güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken sinema oyuncusu, sunucu ve model Yolanthe Cabau 17 Temmuz 2010 yılında evlenmişlerdir.

Yardımsever Yolanthe Cabau
Yolanthe Cabau ayrıca yardımseverliği ile de bilinen birisidir. Yolanthe Cabau gelişmekte olan ülkelerde bulunan çocuklara yönelik cinsel istismara bir son vermek amacıyla bir vakıf kurmuştur. Yolanthe Cabau hem de bu vakfın elçisi olarak görev yapmaktadır.

Yolanthe Cabau ‘’Bir Kızı Özgür Bırak’’ Projesi
Yardımsever Yolanthe Cabau, Hindistan’da küçük yaşta evlendirilen kız çocukları için ‘’Bir Kızı Özgür Bırak’’ projesini de başlatmıştır.

Yolanthe Cabau Valentino Filmi
Yolanthe Cabau Sneijder, 2013 yapımı Valentino ya da bazı web sitelerinde geçen ismi ile Yalancı Sevgilim filminde Nienke karakterini canlandırmıştır.

Yolanthe Cabau Pain and Gain ( Zor Kazanç ) Filmi
Başrollerinde Mark Wahlberg, Dwayne Johnson, Ed Harris, Rebel Wilson, Tony Shalhoub gibi oyuncuların yer aldığı orijinal adı Pain & Gain olan Zor Kazanç filminde Yolanthe Cabau, Analee Calvera karakterini canlandırmıştır.

Yolanthe Cabau Beyaz Show
Yolanthe Cabau, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı Beyaz Show programına 16 Ocak 2015 tarihinde konuk olmuştur.

Galatasaray’ın futbolcu Wesley Sneijder’in eşi Yolanthe Cabau’nun ayrıca kendine ait iç çamaşır markası da vardır.

Yolanthe Cabau’nun Boyu ve Kilosu
Güzel manken ve sinema oyuncusu Yolanthe Cabau 1,68 m boyunda ve 58 kilodur.

Yolanthe Cabau Polis Akademisi: Alaturka Filmi ve Suzan Karakteri
2015 yapımı Mehmet Ali Erbil, Peker Açıkalın, Sümer Tilmaç ve Elvin Levinler başrollerini paylaştığı Polis Akademisi: Alaturka filminde Yolanthe Cabau, Suzan karakterini canlandırmıştır.

Yolanthe Cabau’nun Oynadığı Diziler: Onderweg Naar Morgen, Costa!, Sprint!, Villa Genetica, Het glazen huis, Voetbalvrouwen, Flikken Maastricht, Van God Los, Bluf

Yolanthe Cabau’nun Oynadığı Filmler: Snowfevedaf, Turkse chick, Complexx, Het geheim van Mega Mindy, Stuk, Valentino, Pain and Gain ( Zor Kazanç ), Polis Akademisi: Alaturka

Yolanthe Cabau’nun Sözleri:

Galatasaray tarafları bana yenge diyerek beni ailelerine aldılar.

Wesley gerçekten çok tatlı bir adam ve herkes için çok büyük bir kalbi var. İşim konusunda onun fikrini alırım fakat izin istemem.

Türkçe öğrenmeye çalışıyorum. Çünkü Türkiye’de yaşıyorum ve pek çok Türk arkadaşım var ayrıca bence burada yaşadığımı hissetmek için Türkçeyi öğrenmem lazım. Bu o ülkeye olan saygı da demektir. Ben de bu yüzden elimden geldiğince Türkçe öğrenmeye çalışmalıyım diyorum.

Hindistan’da yedi sekiz yaşlarındaki küçük kızları ailelerinden ayırdıklarını ve küçük kızlara tecavüz edildiğini öğrendim. Hindistan’a gittim ve orada ne olduğunu görünce gerçekten çok üzüldüm. Bence bir çocuğun başına gelebilecek en kötü şey budur. Bedenlerini bile onlardan almak istiyorlar. 5 yılda birçok kızı kurtardık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.