7 Haziran 2023

Youtube Dönüştürü Nedir Nasıl Çalışır ?

Youtube Videolarını Mp3 Çevir, Youtube Videoları Nasıl İndirilir, Youtube Video İndirme, Youtube Videoları Nasıl İndirilir, Free YouTube to MP3 Converter Programı İndir, Free YouTube to MP3 Converter Programı Nasıl Çalışır, Türkçe Youtube Video İndirme Programı, Youtube Video İndirme Siteleri Nelerdir, Programsız Youtube Videoları İndirme, Ücretsiz Youtube Videoları İndirme, İzlediğin Videoyu İndirme, Youtube Mp3, Mp4 Dönüştürme Program Progamsız, Youtube Converter İndir, Youtuber Converter Mp4, Youtube Videolarını Mp4 Çevirme, Youtube Dönüştürü Ne, Youtube Dönüştürü Nasıl Çalışır bunlar hakkında bilgiler bilgebilir.com’da.

Video paylaşım sitesi youtube’da bazen çok beğendiğimiz bir videoyu indirmek isteriz. Google’da youtube video indir veya buna benzer aramalar yaparız. Video nasıl indireceğimiz bulmak için birçok siteye gireriz bunlardan bazıları zararlı siteler olabilmektedir. Birçok site şu programı indir, kur gibi öneriler de bulunur. Sizlere her program yükleyerek nasıl youtube videosu indirileceğini hem de program yüklemeden nasıl youtube videolarını indireceğimizi bu yazıda anlatacağım.

Dünyanın en kapsamlı video arama ve izleme motoru olan Youtube’ya yüklenmiş olan videoları MP3 formatına dönüştürme imkanı sunuyor. İşte Youtube MP3 dönüştürücü indirme programı.

En çok kullanılan video arama ve izleme motoru Youtube’ta bulunan videoları MP3 formatına çevirme işlemleri nasıl yapılır? Genellikle Youtube’ta beğenilen müzik videolarını MP3 formatına dönüştürmek bazen sorun olabiliyor. Youtube üzerinde beğendiğiniz videoları MP3 formatına çevirme (concverter) programı indirme işlemleri için haberimizin detaylarındaki bağlantıları kullanabilirsiniz. İşte 2015 Youtube MP3 çevirici programları indirme işlemleri.

Program ile YouTube MP3 Dönüştürme
YouTube MP3 dönüştürme için kullanabileceğiniz en iyi programlardan biri, DVD Video Soft tarafından geliştirilen, Free YouTube to MP3 Converter adlı programdır. Free YouTube to MP3 Converter programını kullanmak için ilk olarak programı, aşağıda paylaştığımız bağlantıdan bilgisayarımıza yüklüyoruz. Programı indirip bilgisayarımıza yükledikten sonra açıyoruz. Daha sonra YouTube’da dönüştüreceğimiz video’nun linkini kopyalıyoruz.

Daha sonra programa geri dönüyoruz ve altta yer alan “yapıştır” butonuna tıklıyoruz. Son olarak sağ alt bölümdeki “indir” butonuna tıklayarak, YouTube MP3 dönüştürme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Free YouTube to MP3 Converter İle Neler Yapılabilir?youtube video
Youtube videolarını MP3 formatına dönüştürme ve sabit disk üzerine kaydetme
Youtube çalma listeleri üzerinde yer alan tüm videoları eş zamanlı olarak dönüştürme ve sabit disk üzerine kaydetme
Olabilecek en iyi ses kalitesinde dönüştürme ve indirme
Youtube ses yayın akışlarını MP3, AAC, OGG ve daha birçok farklı ses formatına dönüştürme ve indirme
Youtube videolarını FLAC, ALAC, WAV gibi kayıpsız ses formatlarına dönüştürme
Youtube sayfaları üzerinden tek tıklamayla MP3 indirme
Eş zamanlı indirme imkanı
İndirilecek olan ses dosyalarına ait dosya adlarını özelleştirebilme
MP3 etiketlerini ve albüm kapaklarını otomatik çekme
İndirme bağlantılarını metin dosyası olarak dışarı aktarabilme
İndirme geçmişini saklayabilme ve görüntüleyebilme
Youtube videolarını doğrudan iTunes uyumlu ses formatında indirebiliriz. Ayrıca daha birçok işlemde yapılabilmektedir.

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube’de izlediğimiz bir videoyu indirmek mi istiyoruz? İndirirken program kullanmak istemiyor muyuz?

Youtube Mp3 Dönüştürme Linki:
http://www.youtube-mp3.org/tr sitesine gidiyoruz. Daha sonra youtube’da indirmek istediğimiz videonun url adresini kopyalayıp bu sitedeki Videoyu Dönüştür yazısının üstündeki yer alan kısma indirmek istediğimiz youtube videosunun linkini url adresini yapıştırıyoruz. Linki yapıştırdıktan sonra Video’yu Dönüştür butonuna tıklıyoruz. En son olarak da mavi renli yazı ile yazan Download butonuna tıklayıp videoyu indiriyouz.
Bu yaptığımız işlemler ile program kullanmadan istediğimiz youtube videosunu indirmiş oluyoruz.

YouTube-mp3.org kolay ücretsiz, üyeliksiz youtube video indirme hizmetidir ve mp3 videoları dönüştürmek için kullaniliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.