7 Haziran 2023

Youtube’da En Çok İzlenen Kanal

2014 Yılında Youtube En Çok İzlenen Kanallar Hangisidir, Felix Kjellberg ‘in Kanalı PewDiePie ,2014 Yılında En Çok Oynanan Oyunlar, Youtube En İyi Kanalları Hangileridir, Youtube En Çok Dinlenen Şarkı Kanalları,Youtube En Çok İzlenen Videolar Hangisidir ,Youtube En Çok İzlenen Oyun Videoları Nelerdir,PewDiePie Kanalı Nedir, PewDiePie Kanalı Kimindir, Youtube’da En Popüler Kanal Sahipleri Kimlerdir?

Youtube’da 2014 Yılının Kralı PewDiePie Kanalı Oldu. Felix Kjellberg PewDiePie
2014 yılında video paylaşım sitesi Youtube ‘da en fazla izlenen kanal PewDiePie kanalı oldu.

İngiltere’de yaşayan Felix Kjellberg’e ait olan PewDiePie kanalı 2014 yılı içinde 4,1 milyar kez izlenme sayısı ile birinci oldu.

Oyun Sever Felix Kjellberg Kanalı PewDiePie’de Oyunları Yorumluyor.

Felix Arvid Ulf Kjellberg İngiltere’de yaşayan İsveçli bir video oyun yorumcusudur. Oyun videolarını yorumlayan Felix Arvid Ulf Kjellberg kurduğu PewDiePie kanalı 2013 yılı Ağustos ayından beri dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube ‘da en çok abonesi olan kanaldır.

Felix Kjellberg kanalı PewDiePie’de genellikle Let’s Play videoları tanıtmaktadır.

Video Analiz Şirketi Open Slate 2014 Verileri
Video analiz firması Open Slate verilerine göre, Felix Kjellberg kanalı PewDiePie’de 2014 yılı içinde kanala 33 milyondan fazla kişi üye olmuş.

Felix Kjellberg kanalı PewDiePie’de yayınlanan videoları oyun severler tarafından devamlı takip edilmekte.

Oyun sever İsveçli Felix Kjellberg kanalı PewDiePie’de yeni çıkan oyunları test etmekte ve bu oyunlara yorum yapmaktadır. Her geçen gün popülerliği artan PewDiePie kanalını özellikle gençler takip etmektedir. Yorumladığı oyun videoları ile kanalı PewDiePie’yi gençlerin takip ettiği bir isim haline getirdi.

DC Toys Collector 2. Oldu.
Felix Kjellberg’in kanalı PewDiePie’yi, çocuklara yönelik videolar yükleyen DC Toys Collector takip etti. DC Toys Collector’un yüklediği videolar 2014 yılı içinde 3,3 milyar kez izlenenme sayısı ile ikinci oldu.

Katy Perry 3. Oldu
DC Toys Collector’u ise Katy Perry’in sahibi oldu kanal 2,4 milyarlık izlenme rakamıyla takip etti. Liste şöyle devam etmektedir; Shakira videoları ise 2 milyar, Jimmy Fallon videoları ise 1,7 milyar kez tıklanarak Youtube’nin en önde gelen isimleri oldu.

Video analiz firması Open Slate yayınladığı listede dikkat çeken diğer kanallar ise oyun kanalı Minecraf oldu. Sadece Minecraft videoları yayımlayan Stampy’nin videoları 2,2 milyar kez ve The Diamond Minecraft’ın videoları ise 1,7 milyar kez izlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.