1 Haziran 2023

Zayn Malik Kimdir ?

One Direction Üyesi Zayn Malik Kim, Zayn Malik’in Hayatı, Zayn Malik Kaç Yaşında, Zayn Malik’in Boyu, Zayn Malik’in En Güzel Sözleri, Zayn Malik’in Resimli Sözleri, Zayn Malik’in Biyografisi, Zayn Malik Müslüman Mıdır? Sorularınız cevabı bilgebilir.com’da.

Zain Javadd Malik yani bilinen adı ile Zayn Malik 12 Ocak 1993 tarihinde İngiltere Bradford şehrinde St. Luke’s Hastanesi’nde doğdu. Müslüman olan Zayn Malik küçük yaştan itibaren müzikle ilgilenmiştir.

One Direction adlı müzik grubunun üyesi olan Zayn Malik Pakistan asıllı İngiliz şarkıcı ve söz yazarıdır. Zayn Malik’in annesinin ismi Tricia Malik, babasının ismi Yasir Malik’tir. Zayn Malik’in Doniya, Waliyha ve Safaa adlı üç kardeşi vardır. Zayn Malik, East Bowling’de büyüdü.

Zayn Malik, ilköğrenimini East Bowling’deki Lower Fields İlkokulu’nda tamamladı. Daha sonra Zayn Malik, lise eğitimini için Tong Lisesi’ne gitti ve lise eğitimini Tong Lisesi’ni bitirerek tamamlamış oldu.

Pakistan asıllı dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Zayn Malik, üyeleri kendi ile birlikte Louis Tomlinson, Harry Styles, Liam Payne ve Niall Horan’dan oluşan Britanyalı müzik grubu One Direction’un üyesidir.

Genç kızların sevgilisi haline gelen Zayn Malik, 2010 yılında X-Factor adlı yarışmaya  “Let Me Love You” şarkısıyla katıldı. Fakat Boot Camp’ta diğer grup üyeleri gibi elendi. Nicole Scherzinger onların elenemeyecek kadar yetenekli olduğunu düşünüyordu.

Daha sonra  Liam Payne , Niall Horan , Louis Tomlinson , Harry Stylesve Zayn’e yarışmaya grup kategorisinde devam etmelerini konusunda tavsiye verdi. Beşi One Direction isimli bir grup kurarak gruplar kategorisinde yarıştılar. Finale kadar yükselen grup yarışmayı üçüncülükle bitirebildi.Zayn Malik Kimdir

Zayn Malik’in Rebecca Ferguson ile bir ilişki yaşadı. Fakat bu ikilinin ilişkisi aralarında 6 yaş fark olmasından dolayı pek hoş karşılanmadı. Aralarındaki yaş farkının hoş karşılanmamasından dolayı ilişkilerini bitirmek zorunda kaldılar.

Zayn Malik’in Boyu:
Zayn Malik’in boyu 1,72 metredir.

Zayn Malik’in Sözleri:

Aşkı bulabilmek için risk almanız gerekir.

Ben Müslüman olduğum için One Direction da Müslümanlığa sıcak bakıyor. Benim sayemde oruçta tuttular, camiye de gittiler. Müslüman olmak benim için gururdur. Louis Müslüman birisi gibi davranmaya başladı, bakarsınız yakında o da Müslüman olur. Bu gidişle grubu Müslüman yapacağım, en çok uğraştıran Harry olacak galiba.

Bir erkeğin en büyük hatası; bir kıza bağırmaktır.

Korkularını, acılarını, gözyaşlarını bir gülümsemeyle gizleyen, başını yastığına koyup yalnızlığına ağlayan, çok fazla sırrı varken içini dökecek bir dost bulamayan, bir hatası yüzünden bütün gününü pişmanlıkla geçiren, asla kazanamayan, tüm gece boyunca sevdiği çocuğun onu fark etmesini hayal eden, kırılacağını bile bile tüm kalbiyle seven, her şeyin bittiğini düşünen kızlar. Tüm kızlar; asla umudunuzu yitirmeyin, güçlü kalın ve bilmenizi isterim ki; hepiniz çok güzelsiniz.

Mutlu olduğunuzda başkasını da mutlu etmelisiniz, çünkü mutluluk en güzel duygudur.

Kızlar melektir, umutları da kanatlarıdır. Onların umutlarını kırdığınız zaman bir daha asla uçamazlar.

Mutsuz olduğun zaman yanında olan, senin gerçek arkadaşındır.Zayn Malik resimli sozleri

Hayat zordur, yaşamayı dene.

Saçımın önünü sarıya boyattığım için hayranlarım benden vazgeçti.

İnsanları mutlu etmek benim asıl işim ve ben bu işi seviyorum.

İnsanların Müslümanları terörist diye düşünmelerinden nefret ediyorum. İslam gelmiş geçmiş en iyi dindir ve Müslüman olmamla gurur duyuyorum.

Dostluklarım sağlamdır. Dostumu üzen biri olursa onun gülmesine izin vermem.

Hayatı bazen sessizlik alır, çünkü yapacağınız hiçbir şey kalmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.