9 Aralık 2023

Zero Animasyon Filmi

Zero Kısa Animasyon Filmi, Zero Ödüllü Animasyon Filmi, Zero Kısa Animasyon Filmi Hakkında, Zero Kısa Animasyon Filminin Yönetmeni Kimdir, Zero Animasyon İzle, Zero Çizgi Filmi Hakkında, Zero Animasyon Filminin Konusu.

Bu yazımızda Avustralyalı yönetmen Christopher Kezelo’nun kaleme aldığı ve yönettiği Zero Animasyon filminden bahsedeceğiz.

Avustralyalı yönetmen Christopher Kezelo’nun kaleme aldığı ve yönettiği kısa animasyon filmi Zero. Zero’nun yapımcısı Christine Kezelos’tur.

2010 yılında En İyi Animasyon ödülünü almıştır. Şimdiye kadar İtalyanca, Rusça ve İspanyolca’ya tercüme edilmiş Zero ( Sıfır ) kısa animasyon filmi bir hayli beğeni toplamıştır.

Zero, kendinizi iyi hissettirecek bir aşk hikâyesi. Christopher Kazelos tarafından yönetilen film pek çok ödül de kazanmış. Hikâye ayrımcılık hakkında. Zero’nun yaşandığı toplumda herkesin statüsüne göre bir numarası var. Kahramanımızın numarasını tahmin ettiniz herhalde: Zero yani sıfır.Zero

Toplumdaki sosyal statünün doğuştan gelen rakamlarla belirlendiği dünyada hiçbir şey olan “0” ın sınıfsal ayrımcılık ile mücadelesini anlatan ödüllü animasyon filmi.

Hayatının anlamsız olduğunu düşünen insanların bir kez daha düşünmesini sağlayacak güzel ve anlamlı bir kısa filmdi.

Zero Animasyon Filmini Youtube Adresinden İzleyebilirsiniz. Linki: https://www.youtube.com/watch?v=LOMbySJTKpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.